Skocz do zawartości

Jakie źródło do wzmacniacza yamaha a-s1100


awas

Recommended Posts

Jestem tu nowy, więc proszę o wyrozumiałość.

Spełniłem ostatnio swoje marzenie i kupiłem wzmacniacz Yamaha A-S1100. Mam do tego głośniki w podobnej cenie jak wzmacniacz, ale na razie podłączam to pod... komórkę. Chciałbym, żeby źródło do tej Yamahy też było firmy Yamaha (więc nie polecajcie innych firm). Mam trochę płyt CD. Obecnie jedyny dostępny odtwarzacz to CD-S303, który w środku wygląda jak tani chiński wyrób i niczego lepszego Yamaha w ofercie nie ma. Czy nie mam się czego obawiać i kupić ten CD-S303, czy może polecicie coś innego? Może lepiej kupić coś z obsługą strumieniowania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomasz S. napisał:

@awas Czesć !

Jeżeli podchodzisz z podejściem ,że to musi być Yamaha i żeby nic innego Ci nie proponować to nie bardzo wiem jak mógłbym Ci pomóc. Najlepiej chyba jak udasz się do @Top Hi-Fi & Video Design Są w wielu miastach i maja Yamahę w ofercie. Może Yamaha CD-C603 to jest coś czego szukasz.

CDC603 jest bliskie modelowi CDS303, niewątpliwym "bonusem" jest sama zmieniarka na płyt, jeśli ktoś jej bardzo potrzebuje.

https://www.tophifi.pl/blog/post/yamaha-cd-c603-i-cd-c603rk-nowe-zmieniarki-plyt-cd-od-japonskiego-producenta.html

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...