Skocz do zawartości

Q Acoustics 3050 + Pioneer SX-P01/Fosi Audio V3 (kolumny do 2500 salon 30m2)


Alex_24

Recommended Posts

Hej!

Szukam kolumn od salonu ~30m2 z otwarta kuchnią. Na razie będą grały z moim starym wzmakiem Pioneer SX-P01 + Wiim Pro Plus. W niedalekiej przyszłości planuje dokupić Fosi Audio V3. Szukam używanych podłogówek za ~2500 zł. Wpadły mi w oko kolumny Q Acoustics 3050 (prawdopodobnie uda mi się też je posłuchać przed zakupem) Jeśli chdzi o gatunki muzyczne które mnie interesują to post-rock/elektronika. Myślicie, że te q acoustics to dobry wybór? Jakie kolumny ewentualnie mógłbym brać jescze pod uwagę?

Dzięki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie wiem ile w PL można kupić za taką sume, ale te 3050 to podobno niezłe kolumny. Nie raz o nich czytałem i byly chwalone. Kolumny raczej nie są do wybranego rodzaju muzyki.

Ja mam Pylon Diamond 25 , słucham wszystkiego i nie ma problemu.

Ewentualnie gdybyś te znalazł te Pylony to też polecam sprawdzić.

Może coś z ich niższych serii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie moge sie wypowiedziec.

Ewentualnie zalozyc, ze biorac pod uwage Diamondy ktore mam, Opale tez w swojej klasie nie powinny byc zle.

Jesli jakies kolumny, czy cos innego w przyszlosci ci sie spodoba, poprostu wez I sprawdź. Najlepszy sposob I chyba jedyny, by cos fajnego wykopac z tej góry produktów.

Kazdy co innego lubi wiec nawet jak ktos poradzi, to nie znaczy ze tobie bedzie to odpowiadać.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję poszukać miejsc gdzie mógłbym posłuchać tych kolumn. Przeglądając net dzisiaj wpadły jescze Elac Debut 2.0 F5.2, ale obawiam się, że potrzebują one porządnego źródła a Pioneer z 2x70 4 Ohm nie podoła, nie wiem czy Fosi też by sobie poradziło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...