Skocz do zawartości

Wartość sprzętu


MatiKan

Recommended Posts

Ciężko określić wartość sprzętu z prostego powodu. Jeśli dzisiaj kupiłem nowe kolumny za 8000zł a używki chodzą po 5000zł to czy są w warte 8000 skoro ja tyle za nie zapłaciłem czy nie bo nawet jak bym chciał je tego samego dnia wystawić na sprzedaż, nikt mi tyle nie zapłaci ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MatiKanto nie takie proste do wyceny. Sprzęt jest warty tyle ile ktoś jest w stanie za niego zapłacić czy dla Ciebie może warty jest więcej? Moje kolumny jako nowe były wycenione na 8 tys, odpowiednik z nowej linii jest wyceniony na 12 , ja za używane zapłaciłem 3 , ale to było 3 lata temu, to ile są warte? Idąc w drugą stronę, jak ktoś kupił odtwarzacz CD za 500 zł 5 lat temu a teraz aukcje są za 1500 to ile jest wart ? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeżeli sprzęt jest jeszcze do kupienia jako nowy to używany powinien być tańszy a ile tańszy to zależy w jakim jest stanie i czy jest jeszcze na gwarancji. 

Pytanie czy chcemy sprzedawać czy sprzedać bo statystycznie większość ludzi jest w stanie dopłacić nawet do 20% ceny tylko za to, że mają nowy sprzęt na gwarancji.

Mój sprzęt jest bezcenny. Nie sprzedam go bo za długo go składałem. Do tego potrzeba czasu, szczęścia i oczywiście pieniędzy.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, kn1234 napisał:

A ile masz w skarpecie schowane?nie krępuj się😁

Rozmiar unijny, żona zadowolona😊

4 godziny temu, Kubakk napisał:

one-million-dollars.jpg

Grubo😉

15 godzin temu, sk91 napisał:

Ciężko określić wartość sprzętu z prostego powodu. Jeśli dzisiaj kupiłem nowe kolumny za 8000zł a używki chodzą po 5000zł to czy są w warte 8000 skoro ja tyle za nie zapłaciłem czy nie bo nawet jak bym chciał je tego samego dnia wystawić na sprzedaż, nikt mi tyle nie zapłaci ;)

Powiedzmy na dzień w którym się go kupowało 😊

14 godzin temu, kn1234 napisał:

A ile masz w skarpecie schowane?nie krępuj się😁

A tak serio to żyje od 10 do 10😊dla mnie to żadne tabu gadać ile gdzie i co....a żeby kupić,,coś,, muszę dybać dużo nadgodzin. 

Tylko mi nikt nie odpisał co kupić do 5-6 tyś Marshall to dobry pomysł czy nie🤔 chodzi o dwa Woburny😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, MatiKan napisał:

Rozmiar unijny, żona zadowolona😊

Grubo😉

Powiedzmy na dzień w którym się go kupowało 😊

A tak serio to żyje od 10 do 10😊dla mnie to żadne tabu gadać ile gdzie i co....a żeby kupić,,coś,, muszę dybać dużo nadgodzin. 

Tylko mi nikt nie odpisał co kupić do 5-6 tyś Marshall to dobry pomysł czy nie🤔 chodzi o dwa Woburny😉

Marshall to bardzo kiepski pomysł. Słuchanie muzy po BT to jakościowo ... jaj nie urywa ;)

 

 

Na pierwszy strzał tu masz zestaw za ok 3000 zł , do tego Tidal w MAX-sie i będzie można tego słuchać :D

https://www.olx.pl/d/oferta/marantz-pm-8003-pilot-wzmacniacz-sprzet-av-plyty-kasety-dvd-CID99-IDY4Bbz.html

https://www.olx.pl/d/oferta/wiim-mini-streamer-hi-res-airplay-tidal-spotify-odtwarzacz-sieciowy-CID99-IDYamrQ.html

https://www.olx.pl/d/oferta/kolumny-glosnikowe-elac-debut-2-0-b5-2-nowe-CID99-IDUJUYL.html

 

 

Pozdrawiam

Grzesiek

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...