Skocz do zawartości

Jakie kolumny podłogowe ?


DawidWu79

Recommended Posts

Dnia 8.02.2024 o 08:18, DawidWu79 napisał:

Prawie już jestem na nie zdecydowany, ale niestety Quadrale mają wlot powietrza z tyłu a muszę mieć kolumny dosunięte max do ściany ze względu na układ a to podobno przeszkadza. Choć podobno można zatkać gąbkami nie wiem na ile to rozwiązanie się sprawdzi. 

Bzdura, nie ma to znaczenia. Każde kolumny zagrają gorzej z wylotem z przodu czy z tyłu ale dosunięte.

Dnia 9.02.2024 o 18:12, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Dorzucamy Ci do tej listy, jeszcze jeden model, a mianowicie Indiana Line Tesi 661 ;)

Ładne wykonanie, ciepłe granie, łatwe dla wzmacniaczy i sądzę, że na dłuższą metę mogą Ci mile zaskoczyć :)

 

 

 

No włąsnie ale nie do Tagi.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Piotr Sonido napisał:

Bzdura, nie ma to znaczenia. Każde kolumny zagrają gorzej z wylotem z przodu czy z tyłu ale dosunięte.

No włąsnie ale nie do Tagi.

 

Dlaczego nie? Może kolega stwierdzi, że akurat takie granie mu pasuje i właśnie coś takiego przypadnie mu do gustu :)

Dlatego zapraszamy na odsłuch :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za pomoc. W weekend intensywnie odsłuchowy! Musze zrezygnowac z kolumn podłogowych na rzecz monitorów! W Poznaniu nikt nie ma Tagi Htr 1000 ale odsłuchałem sporo monitorów na Hta 700 podobno, podobna charakterystyka , wkrótce sie okaże do Tego Dali Oberon 1😁! Jak tylko otrzymam sprzęt podziele sie wrażeniami.

Przy okazji was podpytam gdzie i jak sprawdzać jakosc nagrań.  Bawiliśmy się Tidalem i sprzedawca puścił dla porównania dwa utwory Tine Turner i Hanne Boel , niebo a ziemia! Zwrócił uwagę że czasem to nie sprzet a jakość nagrania przez producenta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jako dziecko miałem wypadek, Słoń nadepnął mi na ucho :), Więc jestem muzycznym inwalidą :)

Ale tak na poważnie co do poradnika kupującego, jednak czytać za dużo nie ma co, tylko odsłuch i jeszcze raz odsłuch. ( Najlepiej w kilku miejscach sklepach/salonach)

Sprzęt w fazie testów jak na początek zabawy ze stereo Gorąco Polecam. Osobiście jestem Mega zadowolony!

Taga HTR 1000 CD V3 + Dali Oberon 1 + Wiim Mini.

Sprzęt kupiony jako nowy ale faktycznie jak ktoś ma gotówkę i odrobinę cierpliwości to faktycznie rynek sprzętu używanego jest bardzo szeroki z super cenami!

Na mój salon 9/ 16m2 i na moje możliwości odsłuchowe w zupełności starcza i jest lepiej niż myślałem.

Pewnie za jakiś czas apetyt wzrośnie, ale na razie chcę się nacieszyć!

Jeszcze raz serdecznie dziękuje wszystkim za pomoc i cierpliwość ;) !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...