Skocz do zawartości

Jakie Monitory aktywne 2.0 w okolicach 1200zł?


GleNinja

Recommended Posts

Witam

Poszukuje do syna jakiegoś systemu audio - niestety ogranicza mnie "przestrzeń". Aktualnie używa wiekowego soundbara samsunga z subem - który w przypadku konsoli PS5 i gier, czy odsłuchu telewizora się sprawdza, tak przy muzyce wychodzą "bolączki tego grajka" - a, że młody coraz więcej słucha - czas na zmianę.

Szukam małych monitorów aktywnych 2.0 - kwota - to okolice 1200zł. 

Wymogi - szerokość kolumny to ok 22cm, Bluetooth (syn słucha ze SPOTIFY i yutubka)  i przynajmniej jedno wejście optyczne - plusem będzie HDMI oraz USB

Im mniejsze tym lepiej, ale wiadomo - jakoś jednak grać muszą :) - fajnie gdyby basik  "nie był pierdzący" 

 

Czy możecie coś polecić - sprawdzonego i w miare fajnie grającego - wiem, że za te pieniądze nie będzie idealnie- ale na pewno lepiej niż soundbar w podobnych pieniądzach

 Edifier S1000MKII czy coś innego?

 

 

Edytowano przez GleNinja
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przy nieco wyższym budżecie  np te poniżej?

 MAGNAT Multi Monitor 220 Czarny (2 szt.)

https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/kina-domowe/kolumny-audio/kolumny-magnat-multi-monitor-220-czarny-2-szt

 

to już powinna być rozsądna opcja?

mam jeszcze suba magnata sub 200 wolnego, leży w szafie - więc gdyby mało basu było mozna wykorzystać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Na tamtym forum nie mogłem wstawić tych filmików ,bo są ograniczenia w wielkości plików.  

 

 

Tylko filmiki trzeba przesłuchać na słuchawkach, bo brzmi to wtedy trochę bardziej podobnie do tego co w rzeczywistości.Bez słuchawek to brzmi kiepsko, płasko w słuchawkach dużo,dużo podobniej do tego co naprawdę słychać z głośników.

Edytowano przez Tomasz Kluczynski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...