Skocz do zawartości

zestaw do salonu do 500 zł


helmut..

Recommended Posts

czesc,

szukam dla kogos malego zestawu do poprawy dzwieku z TV

 

- pokoj ok 20 m2 (tv na długiej scianie , pod wiszacym TV jest szafka rtv dosyc szeroka, moze niecale 2 mt, naprzeciw TV w odleglosci moze 3 m kanapa)

- podłaczenie z TV i bluetooth z telefonu (na wifi to za maly budzet)

- niestety max 500 zł sprzęt raczej nowy

- głownie filmy z netflix + youtube , czasem muza z telefonu spotify

 

Opcją jest np Soundbar Yamaha Sr-C30A za 490 zł , mam taki u siebie i do poprawy dzwieku z TV jest ok (jak za te cene) ,

ale moze jednak dla osoby dla ktorej szukam tego sprzetu lepszym rozwiazaniem bedą jakies 2 głosniki np jakas fenda , edifier ?  do 500 zł powinno sie dac cos wybrac ? 

dzwiek moze bedzie lepszy niz z tego soundbara, mozliwosci do rozstawu kolumn są calkiem niezłe

 

jak to widzicie ?

 

Edytowano przez helmut..
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak wez cokolwiek jeśli ma być nowe to mniej plastikowe po prostu...mogę kruger matz jakieś edifiery... 

Z tego co mi przychodzi to sabaj a4 325zl nowy i jakieś kolumny do tego za 200zl 

Niestety przy tej cenie nie uzyskasz różnicy większej (chyba że używki to coś się znajdzie).

I nie mowie tego żeby dogryźć ale sam zaczynałem o pomysłu za 500zl... po 3 miesiacach jestem na etapie 1.5 k i teraz czuję to co mowi branża co można usłyszeć itd. Strach pomyśleć co byłoby za 10 tys.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, helmut.. napisał:

czesc,

szukam dla kogos malego zestawu do poprawy dzwieku z TV

 

- pokoj ok 20 m2 (tv na długiej scianie , pod wiszacym TV jest szafka rtv dosyc szeroka, moze niecale 2 mt, naprzeciw TV w odleglosci moze 3 m kanapa)

- podłaczenie z TV i bluetooth z telefonu (na wifi to za maly budzet)

- niestety max 500 zł sprzęt raczej nowy

- głownie filmy z netflix + youtube , czasem muza z telefonu spotify

 

Opcją jest np Soundbar Yamaha Sr-C30A za 490 zł , mam taki u siebie i do poprawy dzwieku z TV jest ok (jak za te cene) ,

ale moze jednak dla osoby dla ktorej szukam tego sprzetu lepszym rozwiazaniem bedą jakies 2 głosniki np jakas fenda , edifier ?  do 500 zł powinno sie dac cos wybrac ? 

dzwiek moze bedzie lepszy niz z tego soundbara, mozliwosci do rozstawu kolumn są calkiem niezłe

 

jak to widzicie ?

 

A rozważałeś może zakup czegoś lepszego ale w systemie ratalnym ;)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...