Skocz do zawartości

Wzmaczniacz Musical Fidelity M6si czy Atoll IN200 do Monitor Audio Plainium II 200


MotylaNoga

Recommended Posts

  • 1 month later...

Cześć

 

Wracając do tematu czy przypadło do gustu zestawienie MA Silver 500 7g z MF M6Si ? Ja w sobotę byłem na odsłuchu i jestem zawiedziony. Spodziewałem się czegoś więcej po tych kolumnach. Nie wiem może wina lezy w tym iż dzien wcześniej były wypakowane z kartonów i pograły parę godzin zanim je zapiałem do M6Si? W skrócie scena była bardzo wąska mieściła się między kolumnami, wokale bardzo mocno wysunietę do przodu dosłownie przed samą twarzą. Basu było bardzo mało, ale za to był punktowy.  Na niektórych utworach wysokie tony aż koliły uszy. Na plus scena była bardzo gęsta i detaliczna. Nie wiem co teraz o tym myśleć bo dla porównania na szybko podłączono Focal Vestia 3 i tutaj było dużo lepiej. Albo to zestawienie nie pasuje do siebie albo faktycznie to wina nie wygrzanych kolumn. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Q21 napisał:

Hej @spoker :) Moim zdaniem coś miałeś nie tak z ustawieniem. Próbowałeś tu poeksperymentować i pokręcić kolumnami co nieco? 

nie, nic nie kręciłem ustawienie zostawiłem pracownikowi salonu, zresztą poprzednie kolumny równiez były rozstawione identycznie i Focale których słuchałem też identyczny rozstaw. 

Zastanawiam się czy nie dać im drugiej szansy na odsłuchu wygrzanego kompletu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu była mowa o Platinium to kompletnie inne kolumny. Ale zgadzam się z branżą, coś było nie tak. Dobrze by było przesłuchac je gdzieś indziej albo poruszać nieco na boki.
Zgadzam się także z drugą częścią iż ustawienie nie musi być odpowiednie dla wszystkich kolumn to samo. Coś było nie tak, ale nie wykluczone że to nie granie w Twoim guście? Jest tez taka opcja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...