Skocz do zawartości

Kolumny pod cxa81 + cxn v2 [6/8tys]


LICHU

Recommended Posts

Jak będziesz w jakimś salonie audio to posłuchaj Audio Physic Classic 8 - to fajne, uniwersalne i dźwięczne kolumny. Szczegółowość na pewno lepsza niż w Pylonie a nadal nie są ostre czy rozjaśnione. Warto też wypożyczyć kolumny do domu bo sale odsłuchowe bywają bardzo różne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, LICHU napisał:

Słuchałem dziś pylon diamond 28 mk2 i powiem delikatnie, że to jakiś żart ! One nie grają jak na swoją cenę ! Fakt jest tam jakiś bas, środek taki sobie a góra faktycznie stłumiona jakby ktoś szmatę/koc do tweetera przyłożył. Dla mnie gorzej grały niż tesi 661. Natomiast co do monitor audio gold 100 5g wciągły pylony nosem! Aż z wrażenia wstałem i nie dowierzałem, że to akurat one grają. Tylko fakt czy one nie będą za małe do 28m2 ? Chętnie jeszcze czegoś innego posłucham. Natomiast na obecną chwilę pylon odpada, one po prostu nie grają jak na swoją cenę. Jakby kosztowały około max 5tyś za komplet to ok. 

Cześć, 

A z jakim wzmacniaczem słuchałeś diamondow? Z cx81?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, LICHU napisał:

Wiadomo odsłuchy odsłuchami. Obecnie mam tesi 661 i to jest wąskie gardło. F502 słuchałem dla mnie przebasowione i stłumione. Kompletnie nie mój gust.

Z CXA?

9 godzin temu, LICHU napisał:

Zaciekawiły mnie jeszcze Wharfedale Evo 4.4 musze gdzieś podskoczyć posłuchac. 

Bardzo linowe granie. Liniowe ale takie spokojne. Momentami nudne. Dla mnie. Inny odbierze to jako zdecydowany pozytyw.

Z mojej strony Goldy, ELACi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na pewno, Taga nie pasuje moim zdaniem do F502. To wzmacniacze gęste, spokojne. Przeciwieństwo Cambridge'a :) Wharfedale Evo 4.4 moim zdaniem Ci się nie spodobają skoro góra w Pylonach była dla Ciebie zbyt schowana, moim zdaniem ona jest jeszcze bardziej cofnięta i zmiękczona w tych kolumnach. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...