Skocz do zawartości

STREAMER: Słuchawki do gier oraz montażu filmów


Recommended Posts

Ja mam pytanie, które z tych słuchawek pociągnie GOXLR? 80 omh zdaje się być za dużo?

Z tego co słuchałem recenzji, to słuchawki do oceny dźwięki, a nie jego poprawy. Do montazu za 600 zł jak znalazł. A znasz jakieś zamknięte słuchawki do gamingu? Lub streamingu? W sumie, mankament to 2 pcety Na jednym gram na drugim streamuje.. Ale w gamingu przyda się coś innego, niż podczas montazu. Powiesz mi czego ja szukam?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że limitowana wersja xle będzie ona po prostu pasować do mnie plus nie będę musiał wyciszać aż tak tego źródła dźwięku??

Chodzi mi o dobre pozycjhionowanie przeciwnika, oraz montaż.. Z tego co odkryłem xle wersja jest zamknięta, o co mi chodzi .. A do gamingu?? Chyba, że one też pasują w gamingu? Nie mają basu, ani nic takiego..Pomóż., Mam stare słuchawki viruoso z corsaira.. Grały dobrze, ale konstrukcja otwarta.

 tutaj maz porównanie. Otwarte dt770 starczą do montazu. Szukam dobrze grającej pary słuchawek do gier o kontrukcji zamkniętej. Myślę, że będą troszkę lepsze? Chyba, że masz jakieś inne pomysły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu już wszystko zależy od Twojego gustu. Osobiście znam sporo osób, które grają w słuchawkach do pracy nad dźwiękiem. 

Beyerdynamici DT 770 Pro X LE mają normalnego Jacka, gniazdo mXLR znajduje się przy słuchawce i pozwala na odpięcie kabla. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...