Skocz do zawartości

Wzmacniacz ze wskazowkami


Tom.O

Recommended Posts

Bardziej to chodzi o to że zamykasz się na wybor. Bo problemem jest także rozmiar wzmacniacza.

A finalnie chodzi jedynie aby usiąśc w fotelu i patrzeć jak się ruszają? To jest cel?

8 godzin temu, S!N! napisał:

@Piotr SonidoMoim zdaniem większość wzmacniaczy posiada tragiczny wygląd, mało jest takich fajnych wizualnie konstrukcji, też mam jakiegoś hopla na punkcie tych wycieraczek no co tutaj dużo pisać po prostu robią mega wrażenie, przykładowo Vincent 228 super czy też  Yamaha.

Czy ja wiem. Ja do tego podchodze inaczej i dzieki temu podoba mi się wiekszosc znowu :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha wygląda pięknie, jest wykonana naprawdę perfekcyjnie wszystko na swoim miejscu i mega ładne duże wycieraczki - ale tylko w najwyższym modelu. Jedyne co mogło by jeszcze być w tym wzmacniaczu to bardziej widoczny poziom głośności tak jak ma accuphase - tam jest to zrobione najlepiej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, grabbo napisał:

mega ładne duże wycieraczki -

Też "choruję" na wyższy model  Yamaszki.

Znalazłem ostatnio w promce w Niemczech As-3200 za 5 500, pokazuję żonie, a ona spogląda na moją obecną Yamaszkę, następnie na stronę internetową i mówi :

"przecież to taka sama jak masz teraz"....

No i póki co muszę zakup odłożyć  na jakiś czas...na jakiś jakiś czas........

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Technics jest tańszy niż moja obecna Yamaszka :) Ale u mnie może zagościć tylko inna Yamaszka :)

Nie o cenę chodzi. Tylko o - "przecież teraz dobrze gra, po co chcesz zmieniać ? nie wymyślaj. Dopiero wymieniłeś kolumny (rok temu). Daj spokój....

Faktem jest, że miałem ostatnio masę wydatków (musiałem wykończyć i wyposażyć 2 mieszkania) , no ale na stereo coś by się wyskrobało :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...