Skocz do zawartości

Jaki wzmacniacz do słuchawek beyerdynamic dt 990 pro 250 ohm?


Recommended Posts

Witam, potrzebuję pomocy. Mianowicie chciałbym kupić nowe słuchawki, które będą mi służyć tylko do grania. Na codzień gram w Fortnite czasem cs2 i zależy mi na dobrych słuchawkach, które dobrze będą działać przestrzennie. Gram zawodowo w Fortnite i zależy mi na tym aby na słuchawkach słyszeć jak najdokładniej gdzie jest przeciwnik. Natknąłem się na dużo opinii, że słuchawki gamingowe nie nadają się za bardzo w tym celu, ponieważ jest to przepłacanie tylko ze względu na napis ,,gaming". Zainteresowałem się słuchawkami Beyerdynamic DT990 Pro 250 Ohm. Natomiast potrzebuję pomocy, ponieważ słyszałem, że do tych słuchawek jest potrzebne coś takiego jak DAC/AMP. Jestem nowy w tym temacie dlatego stwierdziłem, że tu się zapytam. Czy AMP/DAC lub jakaś lepsza karta dźwiękowa jest niezbędna do tych słuchawek w celu takim jak opisałem wyżej? Jeśli tak to proszę o propozycję jaki powinienem kupić. Nie ukrywam, że sporo kosztują te słuchawki dlatego chciałbym dostać możliwie najtańszą opcję do nich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Beyerdynamici w wersji 250 Ohm potrzebują źródła droższego od nich samych, takiego jak np. Topping DX3 Pro+, czy combo iFi Zen Air DAC + iFi Zen Air CAN. Warto rozważyć wersję DT 990 Pro 80 Ohm, gdzie już w miarę dobrze poradzi sobie sam iFi Zen Air DAC. Poza Beyerami warto rozważyć Audio Technica ATH-AD700X, są prostsze do napędzenia, a też zapewniają bdb scenę. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...