Skocz do zawartości

Do sypialni. Kolumny z bass-reflex na froncie + wzmacniacz klasy D z bluetooth i dac.


vebman

Recommended Posts

Cześć, 

Potrzebuję kupić zestaw jak w tytule do sypialni. Co z własnego doświadczenia możecie doradzić w tym temacie?

Zestaw ma służyć głównie do oglądania telewizji plus puszczania wieczorkiem muzyki z telefonu po bluetooth.

Nie zależy mi na głośności raczej na jakości na niskiej głośności.

Klasa D z racji małej wielkości.

Szukam sprzętu używanego ale jak złapię się w budżecie to może też być nowy. Budżet 1500 - 2500 zł.

Z racji tego, że szukam głównie używanego to wiadomo odsłuch odpada i chcę się zdać na waszą wiedzę.

Z tego co wyszukałem w necie to mogę kupić:

 

Wzmacniacz:

LOXJIE A30

Sabaj a4

Topping MX3

 

Kolumny:

ELAC Debut 2.0 B5.2

ELAC Debut 2.0 B6.2
Indiana Line Tesi 261

Monitor Audio Bronze 2

Które kolumny najładniej zagrają z którym wzmacniaczem? A może macie jeszcze jakieś propozycję nie wymienione przez mnie wyżej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Piotr Sonido napisał:

Dlaczego BR z przodu?

Loxije A 30 + Bronze ale wę sobie nowsze 50tki albo ELAC B5/B6

 

Dzięki za propozycje.

 

BR z przodu bo będą blisko ściany. Będę je wieszał na ścianie koło wiszącego telewizora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.03.2024 o 17:35, vebman napisał:

Cześć, 

Potrzebuję kupić zestaw jak w tytule do sypialni. Co z własnego doświadczenia możecie doradzić w tym temacie?

Zestaw ma służyć głównie do oglądania telewizji plus puszczania wieczorkiem muzyki z telefonu po bluetooth.

Nie zależy mi na głośności raczej na jakości na niskiej głośności.

Klasa D z racji małej wielkości.

Szukam sprzętu używanego ale jak złapię się w budżecie to może też być nowy. Budżet 1500 - 2500 zł.

Z racji tego, że szukam głównie używanego to wiadomo odsłuch odpada i chcę się zdać na waszą wiedzę.

Z tego co wyszukałem w necie to mogę kupić:

 

Wzmacniacz:

LOXJIE A30

Sabaj a4

Topping MX3

 

Kolumny:

ELAC Debut 2.0 B5.2

ELAC Debut 2.0 B6.2
Indiana Line Tesi 261

Monitor Audio Bronze 2

Które kolumny najładniej zagrają z którym wzmacniaczem? A może macie jeszcze jakieś propozycję nie wymienione przez mnie wyżej?

Czy możesz napisać ile metrów kwadratowych ma to pomieszczenie, w którym ma stanąć ten sprzęt?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, eMBe napisał:

Nie żebym się czepiał ale to chyba jest temat do działu stereo.

Masz rację, tu niechcący umieściłem wpis. Jak się zorientowałem to w stereo też dodałem. Chciałem tu usunąć, ale nie wiem jak - nie widzę takiej opcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2024 o 12:49, vebman napisał:

Dzięki za propozycje.

 

BR z przodu bo będą blisko ściany. Będę je wieszał na ścianie koło wiszącego telewizora.

Ale to nie ma znaczenia.

To Ci nic nie zmieni.

Takie kolumny też nie grają najlepiej na takich uchwytach. No ale to już nic z tym nie zmieisz rozumiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...