Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ciekawią mnie Wasze opinie na temat tych słuchawek.

Wpadły mi w oko, miałem okazję trochę posłuchać w sklepie, i pierwsze odczucia są pozytywne. Może nie jest to sprzęt referencyjny, ale z pewnością "muzykalny", a ja audiofilem nie jestem 🙂

Zastanawiam się nad zakupem, cena wysoka chociaż do zaakceptowania, więc jeżeli ktoś tu na forum ma i używa to proszę niech napisze kilka słów w temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.03.2024 o 21:04, Martin Gora napisał:

Ciekawią mnie Wasze opinie na temat tych słuchawek.

Wpadły mi w oko, miałem okazję trochę posłuchać w sklepie, i pierwsze odczucia są pozytywne. Może nie jest to sprzęt referencyjny, ale z pewnością "muzykalny", a ja audiofilem nie jestem 🙂

Zastanawiam się nad zakupem, cena wysoka chociaż do zaakceptowania, więc jeżeli ktoś tu na forum ma i używa to proszę niech napisze kilka słów w temacie.

Cześć,

Osobiście ich słuchałem, choć proste to nie było na naszym rynku. 

Moje wrażenia były/są bardzo pozytywne. Choć zaznaczę Ci, że słuchałem tego z firmowym, ich wzmacniaczem.

Przekaz jest lekko przymatowiony i bardzo zrównoważony. Czuć ich klasę, są wielkie, dokładnie zrobione. 

Aczkolwiek, nie mogły odnieść sukcesu ze względu na zbyt wysoką cenę (uważam).

Dziś, mając w ofercie Audeze, gdy porównasz model MM500 - dostaniesz w zasadzie więcej. Dochodzi dodatkowo mnóstwo powietrza 

i pięknej, szerokiej stereofonii, a cena? na dzień dobry niższa :)

https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-nauszne/audeze-mm-500.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem może z 15 minut u znajomego z forum ( ogólnie pojechałem do niego kupić częściowo uszkodzony odtwarzacz cd) jedyne źródło jakie miał to była właśnie dziurka w tym odtwarzaczu ( denon 1560) . Słuchawki były już nieco grane ok 2 mce, i bardzo mi się podobały , duża scena jakby nieco lekko zaciemniona ale w sumie perfekcyjnie czytelna. Gdyby nie cena z kosmosu to byłby zakup numer 1 . Co do użytkowania to fakt na co dzień używam HD-650 Senków i  przy Sony sennki wydają się wiotkie i lekkie. Ale Sony zrobiło to tak że tej "wielkości" tak nie czuć.  Tak czy siak świetne słuchawki , po pół roku użytkowania jak się wygrzeją i rozklepią na głowie imho rewelacja. No i oczywiście dobry wzmacniacz słuchawkowy mile widziany , szkoda że nie zabrałem wtedy swojego forum 608 to już by je ruszyło z kopyta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

22 godziny temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Aczkolwiek, nie mogły odnieść sukcesu ze względu na zbyt wysoką cenę (uważam).

Dziś, mając w ofercie Audeze, gdy porównasz model MM500 - dostaniesz w zasadzie więcej. Dochodzi dodatkowo mnóstwo powietrza 

Dzięki. Otwarte słuchawki już mam, chodziło mi o zamknięte. Co do ceny, to nie wiem ile Sony kosztuje w  Polsce, generalnie sprzęt kupuję w Stanach i tam $1700 to nie jest tak źle. W sumie wychodzi taniej niż Audeze 🙂

2 godziny temu, Piotrek608 napisał:

Słuchałem może z 15 minut u znajomego z forum ( ogólnie pojechałem do niego kupić częściowo uszkodzony odtwarzacz cd) jedyne źródło jakie miał to była właśnie dziurka w tym odtwarzaczu ( denon 1560) . Słuchawki były już nieco grane ok 2 mce, i bardzo mi się podobały , duża scena jakby nieco lekko zaciemniona ale w sumie perfekcyjnie czytelna. Gdyby nie cena z kosmosu to byłby zakup numer 1 . Co do użytkowania to fakt na co dzień używam HD-650 Senków i  przy Sony sennki wydają się wiotkie i lekkie. Ale Sony zrobiło to tak że tej "wielkości" tak nie czuć.  Tak czy siak świetne słuchawki , po pół roku użytkowania jak się wygrzeją i rozklepią na głowie imho rewelacja.

Bardzo dziękuję, to masz takie same odczucia jak moje. Coś czuję że się skuszę i kupię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2024 o 22:09, Martin Gora napisał:

 

Dzięki. Otwarte słuchawki już mam, chodziło mi o zamknięte. Co do ceny, to nie wiem ile Sony kosztuje w  Polsce, generalnie sprzęt kupuję w Stanach i tam $1700 to nie jest tak źle. W sumie wychodzi taniej niż Audeze 🙂

Bardzo dziękuję, to masz takie same odczucia jak moje. Coś czuję że się skuszę i kupię.

To rodzimy rynek Audeze, więc z tego co wiem, ceny też powinny być dobre :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...