Skocz do zawartości

Małe głośniki / głośnik stereo jako dodatek do słuchawek


Martin Gora

Recommended Posts

Zastanawiam się nad zakupem głośników w ramach rozbudowy mojego systemu audio jaki zbudowałem sobie w moim "gabinecie".

Jest to małe pomieszczenie, może 25m2, gdzie mam biurko z komputerem do pracy, zestaw TV, fotele, kilka półek z książkami, i stanowisko do słuchania muzyki składające się z EverSolo DMP-A8 + Topping DX9. A8 kupiłem niedawno, poprzednio był (i ciągle jest tylko gdzie indziej) A6, tylko paradoksalnie większy A8 bardziej mi pasuje bo można na nim było ustawić DX9, co w sumie przekłada się na oszczędność miejsca na szafce i generalnie bardziej zgrabny wygląd zestawu.

Dlaczego o tym wspominam - otóż dlatego, że szukam głośnika stereo który da się podłączyć do A8, i jest takiej wielkości że można na nim postawić zestaw DMP-A8 + DX9 (jedno na drugim).

Taki jakby głośnik centralny ale dwa głośniki w jednej obudowie.

Istnieje coś takiego w ogóle?

Jeżeli nie, to jakieś inne opcje warte rozwagi?

Pomysł zakupu dużych kolumn do tego pokoju raczej odpada, bo raz że już coś takiego mam piętro niżej, a dwa, chodzi mi o takie zwykłe słuchanie radia przy pracy, nie oczekuję jakieś super jakości czy dynamiki, od tego mam słuchawki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...