Skocz do zawartości

Soundbar HISENSE AX5120G


Piotrek29

Recommended Posts

Hisense to gdzie indziej już popularna marka chińska, w Polsca od niedawna. Serwisem zajmuje się znana firma Gorenje.  Mam go od 2 tygodni. Nie ma lepszego za tą cenę, a i wśród najlepszych niewiele odstaje, w każdym razie na pewno dla mnie różnice nie będą słyszalne.  

W rankingach jeszcze może nie występować, a w innych z wyznacznikiem popularności (sieciówki) może przegrywać z 2.0 za 900 zł. W najnowszym z marca 2024 w miarę obiektywnym rankingu w grupie 5.1 https://fonorama.net/soundbary-liczba-kanalow-5-1-2/# zajmuje 3-cie miejsce wśród najlepszych, gdzie miejsca 1-2 są za 2600-3600 zł. Do tego HISENSE AX5120G jako jedyny ma 2 głośniki tylne. 

Jedyne minusy są niewielkie: 
- brak regulacji głośności na tylne głośniki (tylko poprzez oddalanie/przybliżanie, lub jak ja przy ścianie regulacja wysokością)
- brak wyjścia na słuchawki (ale niewielu to chce bo to zwykłe stereo)

Edytowano przez Janeo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.04.2024 o 08:22, Janeo napisał:

- brak regulacji głośności na tylne głośniki (tylko poprzez oddalanie/przybliżanie, lub jak ja przy ścianie regulacja wysokością)

Myliłem się. Jest regulacja głośności tylnych głośników tego soundbara a sposób opisany jest w instrukcji (w jęz. angielskim w internecie bo polskiej nie ma) i to oczywiście skandal bo nikt nic nie wie. Ustawienie głośności tylnych głośników względem przedniej belki to podstawa. Sposób taki: przytrzymać klawisz pilota Surround przez 3 sek. aż pojawi się na wyświetlaczu “ SUR-0”, wtedy głośność zwiększyć do +5 albo zmniejszać do -5.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...