Skocz do zawartości

Nowy wzmacniacz do b&W 705 s2 w zamian za NAD d7050 lub namiary na serwis umiejący go naprawic.


Adrian13007

Recommended Posts

Szukam nowego rozwiązania do głośników b&W 705 s2 wcześniej grało to z nad d7050 i był  to zestaw dla mnie idealny. Niestety z Nad d7050 od jakiegoś czasu, zaczęły dziać się dziwne rzeczy, rozłącznie z siecią, samoczynne wyłączenia, czasem po kilku dniach, czasem po kilku minutach.  Serwis autoryzowany NAD kilku krotnie twierdził ze naprawia z różna skutecznością przeważnie mało skuteczną. Szukam pomocy w naprawie tego cuda techniki, jakim jest NAD D7050 lub pomocy w znalezieniu godnego  zamiennika na jego miejsce. Wymagania możliwość airplay, polaczenie ethernet moc wystarczająca dla B&W 705 s2.  Dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Dla mnie zestaw idealny. Nie znaczy najlepszy, mi pasował i tyle moje subiektywne odczucia. Co miałem okazje testować

NAD M10 v2 - odpada uraz do firmy

NAIM unit atom- niby ok ale czegoś brakuje 

Hegel h120 - mieszane odczucia  możliwe ze model za niski , (niestety znalazłem również przypadki jakiś dziwnych usterek w tej marce lub na forach robią im antyreklamę)

Cenowo chyba półka określona.
Jestem dość sceptycznie nastawiony do rozwiązań all in one. Ale nie przekreślam takiego rozwiązania.

Ciekaw jestem połączenia cyrusa z tymi głośnikami. Spotkałem się również z sprzedażą gotowych zestawów z Powernode. 

Edytowano przez Adrian13007
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...