Skocz do zawartości

Bowers Wilkins 703 s2 czy roksan caspian m2 da radę napędzić?


Carmion

Recommended Posts

13 minut temu, Q21 napisał:

Cześć, ogółem powinien sobie poradzić, ale to dwie pary kolumn o całkiem różnym brzmieniu :) Czego oczekujesz od nowych kolumn i z czego się przesiadasz? 

Przed kinem miałem Diamondy 28 i Roksana Caspiana M2 i cxn. Oraz sa30 sobie testowałem. Po diracu ze względu na mody na 30hz i 50hz grało lepiej niż roksan pomimo że było czuć że roksan to lvl wyżej.

Przesiadam się z AVR 20 i ma gold 100 z 2x rel HT 1003 MK2. Chcę stereo ze względu na ilość miejsca w salonie 😉 także wchodzą w grę tylko dwie kolumny bez suba. 

Nadal biorę pod uwagę Arcama ale sa30 lub Caspian M2 z Cambridge cxn 100 lub V2. Te wzmacniacze mi najbardziej odpowiadają i jak innych nie chcę nawet testować. 

To wiem, bo słuchałem 705, 704 S2. Lecz ani z arcamem sa30 ani z roksanem Caspianem. Tylko z Cambridge cxa 81, nad m10, yamaha. To było dla mnie za jasno, ale ogólnie scena i lokalizacja instrumentów wzorowa. Także delikatne ocieplenie powinno wystąpić z Roksanem. 

Tylko że nawet na pylonie diamond, ma gold, ani Cambridge ani Yamaha mi nie pasowały. 

 

Ogólnie bardziej jestem nastawiony na ma Gold 200 ze względu że mi pasują i jest mi to znane brzmienie. Ale kuszą mnie bowersy i jestem ciekaw jakby się spisały z sa30/Caspianem czy nadal by były tak jasne jak na yanaha czy cxa

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. To jest ciekawy wzmacniacz bo on ma 85W w 8omach, 125 o ile dobrze pamiętam w 4.

https://audio.com.pl/testy/stereo/odtwarzacz-cd-wzmacniacz/2565-roksan-caspian-m2-cd-amp

Pomiarowo trochę wiecej ale on ma zasilacz

870W

Miałem go. To jest tak. Do godziny 11 czyli dosc glosnego grania żadne kolumny mu nie starszne. Powyzej bywa roznie. Ale to jest juz na prawde glosne granie.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...