Skocz do zawartości

Jaki amplituner do kina 5.1 Dali Fazon SAT + Dali Fazon LCR


nowik

Recommended Posts

Witam!

Jak w temacie. Z racji, że nie mam za dużo miejsca to buduję kino domowe na Dali Fazon'ach. U znajomego odsłuchałem połączenia SAT'ów z REL 7tx i Marantz NR1510. Bardzo mi się spodobało i odpowiada mi podobne zestawienie.

W tej chwili mam możliwość kupienia albo 5x SAT albo 2 x SAT na tył + 3 x LCR na przód. Tu się zastanawiam czy jest sens kupować LCR'y?
Z racji, że Marantz jest troszkę "starszym" ampli (np. brak wsparcia 8k), a planuję go kupić raczej przyszłościowo to rozważam coś innego. Zastanawiam się nad następującymi modelami: Denon AVR-2800H albo Yamaha RX-V6A.

Z tego co się orientuję to Dali lubi się z nimi obydwoma. Do tej pory użytkowałem starszej Yamahy 485 i jestem zadowolony.

Użytkowanie 40% filmy, 40% muzyka 20% gry z konsoli.

SUB to temat na przyszłość, bo w tej chwili mam starego Klipsch'a, którego podłączę.

Dodatkowo, z wymagań, musi mieć wejście na gramofon.

Który z nich byście wybrali? Albo co byście polecili innego?

Z góry bardzo dziękuję!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fazony grają źle z Denonem. Mdło.

Zdecydowanie Yamaha albo Onkyo

4 godziny temu, nowik napisał:

Dziękuję za odpowiedź. Z ciekawości, skąd taka różnica w cenie między Yamahą a pozostałymi? Procentowo jest to dość sporo :)

Zalezy gdzie szukasz Denon S970 czyli delikatnie inna wersja Denona X2800 jest teraz za 2100 na amazonie.

Onkyo sa tańsze w Niemczech. Yamaha ostatnio udaje siędobrze u nas kupić.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...