Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze kolumn i wzmacniacza


caesar

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Proszę o pomoc w wyborze kolumn i wzmacniacza. W większości do oglądania TV jednak również i słuchania muzyki (Chciałbym coś o niezłych niskich tonach). Pomieszczenie to salon otwarty na kuchnię, około 45m.

Problem taki, że szukam kolumn niskich, tak do 80-85 cm wysokości. Ogólnie im mniejszy gabaryt, tym lepiej. Byłoby coś takiego?

Budżet planowałem tak do 4000-5000. Chyba, że opłaca się trochę do czegoś konkretnego dołożyć 

Przeglądałem forum, ale nie znalazłem podobnego tematu, wszędzie raczej większe/wyższe kolumny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolumnami tej wysokości będzie problem, ale chyba Quadral miał takie (nie pamięta symbolu). Zawsze też są duże podstawkowe, np. BMN ma takie i wiele innych firm.

4-5k to b. niewielki budżet, szczególnie żeby zaspokoić takie pomieszczenie - zdecydowanie polecam sprzęt używany, więcej dostaniesz za każdą wydaną złotówkę.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężka debata z żoną, nie chce nic większego wstawić do salonu i szukam jakiegoś kompromisu. Najbardziej zależało mi na Heco 700, ale są za masywne. 

Coś granicach 6000zl jeszcze by przeszlo

Oberon i te AE120 nie wyglądają źle. Oberon tylko 83cm wysokosci. Zda to egzamin? Do czego najlepiej je podpiąć?

A jak to wszystko się ma do takiego soundbara Samsung HW-Q930C?

Ewentualnie jeszcze jakaś inna opcja?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rada: Musisz jechać na odsłuchy z Żoną KONIECZNIE. Musi zaakceptować kolumny wizualnie, a być może coś Jej się bardziej spodoba brzmieniowo (nawet jak się tym nie interesuje być może) niż wizualnie. 

Akceptacja "drugiej połowy" to połowa sukcesu - ta lepsza połowa. 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...