Skocz do zawartości

Pijany, a może akustyka(nagłośnienie) jest najważniejsza/e.


Pitt39

Recommended Posts

Nie rozumiem w czym problem, nawet jeśli gość był "dziabnięty" ( co dla niektórych może być nawet zaletą, bo "swój chłop") to przecież tylko przemawiał, nie prowadził skomplikowanej operacji ratującej życie.

To tylko kolejny sztucznie rozdmuchany medialnie temat zastępczy, który ma nas odciągnąć od rzeczywistych problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gmow1977 napisał:

Nie ja po prostu myślę logicznie i

😂😂😂

7 godzin temu, Gmow1977 napisał:

Hołownia i Duda mówili normalnie...Nie zachowywali się jak po spożyciu .On od wejścia na mównicę wykonywał podejrzane gesty i ruchy, (nerwowe szarpanie mikrofonem...rozglądanie się po stołkach  ,a mimika jego twarzy  oraz typowe pijackie "głoski "dopełniły reszty...

Nagłośnienie to m.in.elektronika, natura rzeczy "martwych" działa dobrze, a za chwilę już nie działa,  podobnie jest z urządzeniami RTV, TV też potrafi zepsuć się w jednej chwili lub z dnia na dzień.

Był artykuł o tym, że nagłośnienie zawodzilo, ale widzę to za mało. 🤦‍♂️

Gdybyś myślał racjonalnie i logicznie brałbyś pod uwagę inne rzeczy, szukał odpowiedzi i opinii, artykułów. A Ty zamknąłeś się i utknąłeś w jednej wersji zdrzeń i narracji. 

Tyle w temacie...

 

7 godzin temu, michaudio napisał:

Nie rozumiem w czym problem, nawet jeśli gość był "dziabnięty" ( co dla niektórych może być nawet zaletą, bo "swój chłop") to przecież tylko przemawiał, nie prowadził skomplikowanej operacji ratującej życie.

To tylko kolejny sztucznie rozdmuchany medialnie temat zastępczy, który ma nas odciągnąć od rzeczywistych problemów.

Oczywiście, żeby mówić jak najmniej o sędzi z ramienia PiSu, który jak się okazuje czmychnął do Białorusi, bo jak się okazuje działał na szkodę naszego państwa.  To jest dopiero problem,  nie pierdolety o pikniku i organizacji święta strażaka.

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A  widzieliście ostatni filmik Kolegi @Pitt39? Ile osób jest podatnych na zakłócenia ?

Moje dzieci mają taką zabawkę , specjalne okulary które maja za zadanie odwracać widzenie .

Np. jednym z zadań jest poprawne podpisanie się , mojej żonie wychodzi to bez problemu ja niestety nie potrafię. Wychodzą mi jakieś kulfony  i odwrotne litery , mało tego nie ważne czy pod wpływem czy trzeźwy 😂 

Tak że tego 🍻

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DiBatonio napisał:

Gdybyś myślał racjonalnie i logicznie brałbyś pod uwagę inne rzeczy, szukał odpowiedzi i opinii, artykułów. A Ty zamknąłeś się i utknąłeś w jednej wersji zdrzeń i narracji. 

Jeszcze raz...

przyjrzyj się mimice jego twarzy i ruchom...

Przybliż sobie  twarze Strażaków po jego prawej ,a naszej  lewej stronie...Zobacz jacy wszyscy poruszeni są...? Co mi z artykułów i badań wszystko można spreparować i ludzi zmanipulować pod daną tezę Nawet jego dawny kolega z Platformy Pan P. potwierdził , że  K. nie wylewa za kołnierz...

Może się kiedyś gdzieś ta firma nagłaśniająca wypowie...i w pierś uderzy ,i przyzna ,że pojęcia o tych rzeczach nie mają😅 I od lipca  za zbieranie grzybów się biorą 😉

Bez urazy nie mam nic do pijących .Temat zawiera pytanie :Akustyka czy pijany?I tego się trzymajmy...inne sprawy ,czy kto z jakiej opcji politycznej jaką aferę przykrywa  też  mnie nie interesuje...To nie miejsce na te tematy...

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DiBatonio napisał:

To jest dopiero problem,  nie pierdolety o pikniku i organizacji święta strażaka.

Problem to likwidacja polskiej energetyki, odsuwanie atomu i parę innych grzeszków tego typu. Ale na szkolenia ze zbierania szparagów i zmieniania pamperów pewnie wywalczo dotacje 😁

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)
14 minut temu, marcinmarcin napisał:

Problem to likwidacja polskiej energetyki.

Co rozumiesz przez likwidacje polskie energetyki?. 

Kto się do tego przyczynił?

Jeśli została zlikwidowana(chyba że to proces nieukończony), to z którego kraju pozyskujemy energie, aby można było podłaowoać telefon/laptop?(w końcu dalej tu piszemy).

Edytowano przez Pitt39
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marcinmarcin napisał:

odsuwanie atomu i parę innych grzeszków tego typu

Otóż niedawno słuchałem audycji radiowej, na tę chwilę muszą powstać kierunki na uczelniach, by było kim obsadzić taką alektrownię w sensie  wykwalifikowanych inżynierów i naukowców. Chciałbyś, aby sterownią takiej elektrowni opiekowali się tacy sami fachowcy jak za sterami Tupolewa, bo ja nie.

Poza tym w Polsce mamy reaktor atomowy od wielu lat, służy badaniom medycznym i naukowym.

Nie ma co na siłę uszczęśliwiać energetykę atomem, bo w zanadrzu są jeszcze inne metody pozyskiwania energii.

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Gmow1977 napisał:

 ja po prostu myślę logicznie i mam oczy i uszy ...Poza tym pisałem wyżej ...rozmawiałem z Akustykami, którzy takie instalacje stawiają codziennie...lch opinia przekonuje mnie wystarczająco 

Też wrzuciłem opinie akustyka do tego wyuczonego w zawodzie, wiec mysląc logicznie(powołując się na ten argument), trzeba by mieć więcej wątpliwości ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gmow1977 napisał:

Niech zgadnę...Wiatraki Siemensa....No lepiej nie mogliśmy trafić 🤣🤣🤣

 Masz tu jakiegoś Siemensa?

https://inzynieria.com/budownictwo/rankingi/66685,najwieksze-farmy-wiatrowe-w-polsce-2023-top-10

Niech zgadnę...w Twoim świecie energetyka powinna stać węglem? 

 

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gmow1977 napisał:

Póki co Polska stoi farmami wiatrowymi na lądzie,  ale już wiem skąd ta krytyka w kontekście Siemensa i wszystko jasne...

Cyt.

"Siemens na celowniku Zjednoczonej Prawicy

Problemy Siemens Energy oraz nieszczęsny pomysł KO-PL2050 na nowelizację ustawy odległościowej pozwolił Zjednoczonej Prawicy wysnuć na użytek polityczny prosty wniosek: wrzutka to efekt lobbingu, mającego pomóc zagranicznym firmom inwestującym w wiatraki w Polsce, a zamówienia na turbiny popłyną do podupadającego Siemensa.

Szczytów absurdu sięgnął chyba Mateusz Morawiecki, który spadek akcji Orlenu (notabene po artykule portalu WysokieNapiecie.pl nt. 15 mld zł domiaru) zestawił ze wzrostem notowań Siemens Energy."

Źródło:

https://wysokienapiecie.pl/95173-co-ma-polska-wojna-o-wiatraki-do-globalnego-kryzysu-wiatrowego/

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, marcinmarcin napisał:

Potrzeba z 8 lat żeby ***** ***-y sie zorientowały jak dobrze zrobili... tym z zachodu...

Hmmmm, zważając na to kiedy Orlen już robił przymiarki do stosownych umów, to fakt, trzeba będzie poczekać co poniektórym, żeby się zorientowali kto zrobił dobrze tym z zachodu.

https://wysokienapiecie.pl/86110-polskie-firmy-zbieraja-miliardy-na-farmy-wiatrowe-na-baltyku/

9 minut temu, Gmow1977 napisał:

Przecież uśmiechnięta Polska chyba pomału się budzi...

😆😆😆😆

Rolnicy, faktycznie 😁

Ale wiesz kto podpisał "zielony ład "dla Polski, czy nie wiesz?

 

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, DiBatonio napisał:

Ale wiesz kto podpisał "zielony ład "dla Polski, czy nie wiesz?

Wiesz...Nie mieli wyjścia bo jak zwykle chodziło o pieniądze...Tylko obecni europosłowie mogli to wszystko zablokować...Ale nie ...posłusznie jak Pan rozkaże.Oj zapłaczesz ludu pracowniczy... zapłaczesz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gmow1977 napisał:

Wiesz...Nie mieli wyjścia bo jak zwykle chodziło o pieniądze...Tylko obecni europosłowie mogli to wszystko zablokować...Ale nie ...posłusznie jak Pan rozkaże.Oj zapłaczesz ludu pracowniczy... zapłaczesz...

😂😂😂😂

Taaaaaa, nie mieli wyjścia.

2 godziny temu, Dedal napisał:

Czy to jest na temat ? 

To nie wątek polityczny 😎

Jak to nie...😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...