Skocz do zawartości

Kolumny do 1000zł do pokoju 15m2


Ricardo

Recommended Posts

Witam poszukuje kolumn do pokoju 15m2 do 1000zł, mogą być używane nie muszą być nowe.

Wzmacniacz który posiadam to Technics A700MK2 MOS class AA z głośnikami Philips LSB650C. Ładnie czysto grają ale nie za głośno i w tym główny problem.

Najbardziej szukam czegoś w stylu Technics sb-cd320 ponieważ takie grały u mojego ojca z podobnym wzmacniaczem i grało to bardzo przyjemnie dla ucha

zastanawiałem się nad:

  • Indiana line nota 260x
  • Technics sb-cd320
  • JBL E90 NORTHRIDGE
Edytowano przez Ricardo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Piotr Sonido napisał:

Z tych co wymieniłeś to JBL

Ale ja bym sprawdził jeszcze

Heco Metas XT501

Magnat Quantum 675/677

Tannoy F4

Dali 450

Klipsch F1/F2

No w budżecie to mieszczą się tylko te Dali i Magnaty 677 ale dziekuje za polecenie na pewno pojadę ze wzmacniaczem na odsłuchy tych kolumn😁

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jak jeszcze zdążysz (bo naprawdę mamy końcówkę tych głośników) to możesz sięgnąć po Indianę Tesi 261

https://www.tophifi.pl/glosniki/glosniki-podstawkowe/indiana-line-tesi-261.html

Zagrają bardziej szlachetnie a niż mniejsza Nota 260X. Dostaniesz też więcej dynamiki i niższego basu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Cześć

Jak jeszcze zdążysz (bo naprawdę mamy końcówkę tych głośników) to możesz sięgnąć po Indianę Tesi 261

https://www.tophifi.pl/glosniki/glosniki-podstawkowe/indiana-line-tesi-261.html

Zagrają bardziej szlachetnie a niż mniejsza Nota 260X. Dostaniesz też więcej dynamiki i niższego basu.

Dzieki na pewno przyjade do was na odsluch i je sprawdze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.05.2024 o 22:21, Ricardo napisał:

No w budżecie to mieszczą się tylko te Dali i Magnaty 677 ale dziekuje za polecenie na pewno pojadę ze wzmacniaczem na odsłuchy tych kolumn😁

Wiesz tylko czasem dołożenie 200 zł powoduje że wybor masz spory a produkt sprzedasz kiedyś drożej.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Ricardo napisał:

Zarówno allegro jak i olx daje takie opcje chociaż nie wiem jak tam będzie z odsetkami, chyba lepiej wziąć nowe głośniki w 30 ratach 0%, w koncu nie kupuje tego na miesiac tylko zeby dlugo sluzylo

Możesz wejść na naszą stronę i skorzystać z rat 30x0. Mamy taką ofertę do końca miesiąca ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...