Skocz do zawartości

Kino domowe, salon


ziuket

Recommended Posts

38 minut temu, Tomasz Kluczynski napisał:

Ale na jesieni wejdzie do sprzedaży Arcam SA35 i SA45,

Nie wiedziałem ale jeżeli mowa o zastąpieniu w budżecie podobnym do Yamahy V6A to nie ma o czym rozmawiać (zakładam na podstawie numeracji, że jednak będą to droższe sprzęty). 

38 minut temu, Tomasz Kluczynski napisał:

Ja swojego SA 30, do którego zrobiłeś mi Diraca, właśnie zastąpiłem wzmakiem Qudral Aurum A9 i do niego jako streamer Eversolo DMP A8.Dzwiękowo Qudral sporo lepszy od SA30, a cenowo można go dostać obecnie w rewelacyjnej cenie.

Wierzę, nawet ostatnio naszło mnie na szukanie alternatywy dla Atolla AM-100 który napędza fronty. Tylko, że Denon ma Diraca w związku z czym wzmacniacz do stereo powinien mieć Diraca i tryb bypass... i chyba najrozsądniej cenowo wychodzi właśnie SA30... albo odpuszczenie tematu 😉 

Tak mi się jeszcze w ramach tej dyskusji o maluchach przypomniał Arcam Solo Uno na początek przygody z audio.

Edytowano przez PanKlor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, PanKlor napisał:

A doczytałeś do końca? 😉 "Ceny ustalono odpowiednio na poziomie 3499€ i 4999€" 

Doczytałem.

Czyli 15 000 za SA35. Biorąc pod uwagę że SA30 był za 13 000. Tak wiem teraz jest wyprzedawany.

Droższy model 21 500 zł. Spoko. Nadal połowe taniej od Naima Nova PE :)

Patrząc przez pryzmat róznych marek na rynku, tak widziałem cenę i nie ma dramatu.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...