Skocz do zawartości

Wzmacniacz do Monitor Audio Bronze 500


Recommended Posts

12 minut temu, PanKlor napisał:

Jak znajdzie za 3500 PLN to czemu nie ;)

Z tego co widzę to 3500 chyba nie jest realne w tym wypadku ;)

Co do mezaliansów, to zakładam, że te głośniki pewnie nie będą moimi ostatnimi głośnikami bo niestety żona stwierdziła, że są brzydkie. Jeżeli więc udałoby się znaleźć w fajnej cenie wzmacniacz, który byłby z wyższej ligii to nie byłby to znowu jakiś straszny problem ;)

Jeżeli bym cierpliwie poczekał do okolic lipca, to może udałoby mi się dorwać Arcama SA30 za 4500 PLN. Pytanie czy to połączenie będzie fajne czy lepiej jednak nie zawracać sobie głowy i wziąć coś tańszego szybciej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, PanKlor napisał:

Jak znajdzie za 3500 PLN to czemu nie ;)

Może i czemu nie 🤗 

Ale bardziej pasuje in200 i taka jest prawda 😉 

A Sa30 mnie nie zachwycił , zresztą nie tylko mnie 🤷‍♂️ 

Pzdr

Ps. Na Olx są 2 -3400 i 3200 🤭

Edytowano przez Dedal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Magnat zostaje?

Warto brać. Jesli korzystasz z sieci. Wtedy tak. Bo pod kątem obsługi to bardzo dobre urzadzenia. I nie drogie.

12 godzin temu, Tomasz Olchowik napisał:

Czy jest jakiś fajny streamer które miałby także HDMI Arc? 

To raczej bez sensu. To złącze stosuje  się w wzmacniaczach. Streamer jest źrodłem. Po co mu wiec podłączać inne żrodło.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Piotr Sonido napisał:

Czyli Magnat zostaje?

Na ten moment zostaje. Po krótkim odsłuchu odnoszę wrażenie, że zgrywa się z tymi Monitorami zdecydowanie lepiej niż mój Onkyo.

Co prawda w oczekiwaniu na Magnata zamówiłem jeszcze (z czystej ludzkiej ciekawości) SMSL AO300. Zamówiłem z Ali i mam tam 90 dni na zwrot więc będę miał czas na porównanie :)

49 minut temu, Piotr Sonido napisał:

Warto brać. Jesli korzystasz z sieci. Wtedy tak. Bo pod kątem obsługi to bardzo dobre urzadzenia. I nie drogie.

W takim wypadku będę musiał doinwestować bo słucham sporo Spotify/Tidal/internetowe radio. 

49 minut temu, Piotr Sonido napisał:

To raczej bez sensu. To złącze stosuje  się w wzmacniaczach. Streamer jest źrodłem. Po co mu wiec podłączać inne żrodło.

 

Myślałem pod kątem "wygody" jakbym miał wszystko wpięte w streamer to później wzmacniacz bym tylko włączał zamiast skakać po źródłach. Fajnie by było gdyby Magnat miał opcję "chowania" nieużywanych źródeł - tak żeby zamiast skakać po wszystkich opcjach mieć do wyboru tylko te z których się korzysta. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Tomasz Olchowik napisał:

Na ten moment zostaje. Po krótkim odsłuchu odnoszę wrażenie, że zgrywa się z tymi Monitorami zdecydowanie lepiej niż mój Onkyo.

Bo tak jest.

Przed chwilą, Tomasz Olchowik napisał:

W takim wypadku będę musiał doinwestować bo słucham sporo Spotify/Tidal/internetowe radio. 

No to absolutnie warto

1 minutę temu, Tomasz Olchowik napisał:

Myślałem pod kątem "wygody" jakbym miał wszystko wpięte w streamer to później wzmacniacz bym tylko włączał zamiast skakać po źródłach. Fajnie by było gdyby Magnat miał opcję "chowania" nieużywanych źródeł - tak żeby zamiast skakać po wszystkich opcjach mieć do wyboru tylko te z których się korzysta. 

Rozumiem. Ok

To tylko bardziej chodzi o to że to się montuje w wzmacniaczach. A przełączasz sobie wtedy źródło :)

A to tez nie jest jeszcze standardem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Przyszedł do mnie właśnie S.M.S.L. AO300 i powiem wam, że jestem zaskoczony tym małym ustrojstwem. 

W porównaniu do Magnata niczego mu nie brakuje. Gra może trochę bardziej analitycznie i nie jest tak ciepły, ale nie brakuje mu mocy, nie brakuje mu basu. Mam teraz lekka zagwostkę z którym wzmacniaczem zostać.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tomasz Olchowik napisał:

Przyszedł do mnie właśnie S.M.S.L. AO300 i powiem wam, że jestem zaskoczony tym małym ustrojstwem. 

W porównaniu do Magnata niczego mu nie brakuje. Gra może trochę bardziej analitycznie i nie jest tak ciepły, ale nie brakuje mu mocy, nie brakuje mu basu. Mam teraz lekka zagwostkę z którym wzmacniaczem zostać.

 

 

No to posłuchaj ich dłużej. Zobaczysz czy ta analityczność z czasem będzie ci przeszkadzać czy poczujesz to jako zaleta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...