Skocz do zawartości

Pylon Pearl 20 vs Indiana Line Tesi 561


szy_bud

Recommended Posts

Cześć,

Przymierzam się do kupna w sumie niepierwszego zestawu. Póki co skupiam się na kolumnach i, na razie, wybrałem kolumny takie jak w tytule. Cenowo bardzo podobnie w sklepie Q21. Pytanie mam do Was co lepsze i z czym to najlepiej by grało? Zastanawiałem się żeby dobrać amplituner Yamaha RXV4A. Użytkowanie sprzętu to 60%TV/Netflix itp i 40%muzyka (w 90% stream ze Spotify i Apple Music). Budżet maksymalnie 5 tysięcy. 

Pomieszczenie gdzie będą rozstawione ma 17m2. Co do dźwięku to zależy mi na tym, żeby był przyjemny dla ucha, "ciepły", nie walił basem (mieszkam w bloku). Muzyka będzie słuchana raczej cicho.

Co z tego polecacie najbardziej i czym te głośniki napędzić?

Z góry dziękuje!

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Jeśli szukasz barwnego grania to Indiana Line Tesi 561 w połączeniu z Yamahą RXV4a byłaby lepszą opcją. Pylony Pearl zagrają z większym rozmachem i lepszym detalem w porównaniu do Indiany ale w tym przypadku proponowałbym rozważyć amplituner Denon AVR-S660H lub Onkyo 6100. 

Zapraszamy oczywiście do kontaktu z nami w sprawie wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Tesi 561 obecnie wychodzi z oferty i na ich miejsce weszła najnowsza TESI 5

https://www.tophifi.pl/glosniki/glosniki-podlogowe/indiana-line-tesi-5.html?color=1709&gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwjLGyBhCYARIsAPqTz19a149p2SHwsVOrY-_Wdca_OUaLaPJmYKzJxUspqI_yH1PvQifYK2UaAlUiEALw_wcB

Naszym zdaniem  ciekawsze, poprawione, odświeżone i każdy z jej aspektów jest porostu lepszy :)

Rabat też będzie możliwy, pisz :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że my slisz o pełnym komplecie?

Bo V4A nie jest urządzeniem stereo a napisałeś w takim dziale.

Jesli 60% to kino to weź ELAC B6.2 albo Heco Aurora 300 w komplecie 5.1

Jeśli jednak chcesz stereo to nie ten amplituner.

Wtedy Arcam A5 albo Magnat MR 780 + Magnat Tempus 55 / Monitor Audio Bronze 100

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...