Skocz do zawartości

Kolumny podstawkowe do Cyrus One po Elac FS247.4


Mikael

Recommended Posts

Dnia 1.06.2024 o 10:10, KrólKiczu napisał:

Docelowo mają grać w innym pomieszczeniu. I z tanim toppingiem mx 3.

Z ciekawości: czy nie jest tak, że masz teraz Regę, Marantza, ATC i PMC? Nie kusiło Cię, żeby w tym drugim lokalu postawić PMC z Marantzem (skoro Rega gra z ATC u Ciebie w domu)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Rafał S napisał:

Z ciekawości: czy nie jest tak, że masz teraz Regę, Marantza, ATC i PMC? Nie kusiło Cię, żeby w tym drugim lokalu postawić PMC z Marantzem (skoro Rega gra z ATC u Ciebie w domu)?

Był przez chwilę taki pomysł. Z tym że ten drugi lokal to takie "mieszkanie służbowe", w którym mieszkam jedynie 8 dni w miesiącu. Nie chciałem tam zostawiać nie całkiem tanich PMC bo wiem, że w weekendy pomieszkuje w tym mieszkaniu student. A poza tym PMC i marantz to ulubieńcy mojego syna i chyba nie byłby zadowolony gdybym zabrał je z domu 🙂. Jest jeszcze taki drobny szczegół, że ja za dźwiękiem PMC jakoś szczególnie nie przepadam i szczerze powiedziawszy większą frajdę sprawiło mi słuchanie tych tanich celestion niż dużo droższych 25.21.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...