Skocz do zawartości

Jakie lampy do sekcji przedwzmacniacza w A-10?


Ketrab78

Recommended Posts

16 godzin temu, Ketrab78 napisał:

Myślę o tych Golden Lion, które opisał Q21, ale są dość drogie...

Ze dwa miesiace temu widziałem na olx parę praktycznie nowych za równą stówę. W opisie miały błąd, sprzedawca napisał fonetycznie Gold Lajon, stąd pewnie miał tak małą oglądalność aukcji mimo dobrej ceny. Pogadałem nawet z gościem, niby grały kilkanaście godzin i zupełnie nie wpasowały się w jego gust i wystawił w tak śmiesznej cenie, bo go bardzo wnerwiają i niech się ktoś inny z nimi buja. Ogólnie gość sprawił okropne wrażenie na mnie, brak logiki, pieprzył trzy po trzy, taki bełkot wręcz i trochę wystraszyłem się zakupu i ewentualnych rozmów z nim w przypadku problemów,  mimo tak dobrej ceny. Pokazałem natomiast tę aukcję jednemu koledze forumowiczowi, zaryzykował i bez problemu je kupił. Teraz jednak dokupił sobie gdzieś z Bułgarii na ebay 6n23p i jest bardziej zadowolony niż z Lionów. Liony określił jako trochę sterylne, tranzystorowe i mało lampowe. Ale jak chcesz zapolować na nie to zaserduszkuj sobie wyszukiwanie na olx i prędzej czy później trafią się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...