Skocz do zawartości

Rega

Uczestnik
 • Zawartość

  1 938
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Rega

 1. Oryginał. Równowartość 3300 zł. https://www.dba.dk/effektforstaerker-naim-nap/id-1088171590/
 2. Rega

  Lampy

  Miniwatty nieaktualne. Raytheon USN 6922 (ECC88) nowa cena -400 zł.
 3. Kino miałem i ... więcej nie chcę. Pokój odsłuchowy mam - polecam. A czemu tylko dwa systemy? Mam 4 i nie uważam, aby to było za duzo.
 4. A ja nie mogę zrozumieć co chcą osiągnąć forumowicze zakładający dwa, lub więcej, konta. To działanie poniżej krytyki. O godności człowieka już nie wspomnę. No, ale to chyba juz zapomniana wartość. Nie wspominając już o tym, że zgodnie z regulaminem TEGO forum to zabronione. Myslę, że najlepszym wyjściem byłby permanentny ban dla ludzi którzy to robią. Dlaczego w mentalności Polaków zapisane jest oszustwo??? Bo dwa lub więcej kont to zwyczajne oszustwo. Czy tak ciężko być uczciwym? Ciężko mi to rozgryźć.
 5. @moss - nie woże sam. Po prostu wróciłem do pogardzanej poczty polskiej i... nie mam problemów.
 6. @moss - a co powiedziałbyś na takie potraktowanie przesyłki z głośnikami???. Wysyłającego jestem pewny , bo to mój dobry znajomy. Głośniki po remoncie i do mnie dotarły w takim stanie. Typowy przyklad traktowania przesyłki jak piłki futbolowej. Mogę zamieścić więcej zdjęć - chcesz?
 7. @mossCoś mi się wydaje, że jesteś kurierem. Bez obrazy, ale TAK - KLIENT MA ZAWSZE RACJĘ a kurier jest po to aby słuzyć klientowi , a NIE ODWROTNIE. Czas to zrozumieć. Bo gdyby nie klienci to kurierzy nie mieliby pracy. A jesli ktoś myśli inaczej to jest z epoki socrealizmu i ruskiej ,,urawniłowki,, Czas byłoby zmienić poglądy.
 8. A ja polecam Dynaudio Professional. Maja 95 cm wysokości, ale gwint mocujący blaty na całej długości i jest możliwość dopasowania w/g potrzeb. Mozna uciąć na odpowiednią wysokość. Oczywiście już bez możliwości powrotu do stanu sprzed obcięcia. Jest też możliwość wypełnienia materiałem dociążającym (ołów, żwir, kamienie). Tak wyglądają
 9. Z takim podejściem do odpowiedzialności to my nie tylko do Europy nie pasujemy, ale nawet do Mongolii. I długo jeszcze nie będziemy pasowac.
 10. Oczywiście, nikt nie twierdzi, że klienci zawsze są ok. Ale zwróć uwagę, na to co napisałem kilkanascie postów wcześniej - być może to mój pech, ale na 14 przesyłek, miałem 11 uszkodzonych. Przypadek? A może po prostu nasi kurierzy nie dorośli do tego aby być kurierami lub zwyczajnie właściciele firm kuroerskich zbyt wiele od nich wymagają, płacąc ,,psie,, pieniądze. Wiem coś na temat przesyłek kurieskich - przez 7 lat miałem firmę przewozową w Danii i tam za uszkodzoną przesyłkę odpowiadają na równi ubezpieczyciel i firma przewozowa. Moze czas byłoby u nas okreslić odpowiedzialność na równi wobec przewoźnika i firmy ubezpieczeniowej. Widziałem nieraz postępowanie z przesyłkami przez kurierów. To jest ponizej krytyki. Inną sprawą jest to, że ci ludzie za swoją prace dostaja marne wynagrodzenie. Tylko dlaczego cierpi na tym klient?
 11. @moss wydaje mi się, że w Twoim interesie byłoby odzywać się z trochę większą dozą pokory. To nie miejsce na takie teksty jak Twoje.
 12. Takie sa cele i wytyczne ,,naszego,, rządu. A cenę węgla warunkują wynikiem wyborów. Przepraszam z OT, ale trudno o większe ,,buractwo,, Ooooo , przepraszam - można jeszcze porównać z wypowiedzią dr entomologii, zwolennika szczawiu i mirabelek.
 13. @MarcKrawczyk - no i zgodnie z zaleceniami członków rządu, będziesz zbierał chrust.
 14. Miałem podobnie z firmami kurierskimi. A jesli była naklejka OSTROŻNIE to już obligatoryjnie przesyłka była uszkodzona. Na 14 przesyłek 11 było uszkodzonych. I zewnętrznie żadna nie wykazywała jakichkolwiek oznak uszkodzenia a wewnąrz jak nie coś urwane to wręcz zmasakrowane. I to tylko przesyłki do mnie. Natomiast moje jakoś szczęśliwie docierały. Ewidentnie kurierzy traktują nasze przesyłki jak piłki. Od dwóch lat korzystam wyłącznie z usług poczty. I jakoś chyba mam szczęście bo wszystkie moje przesyłki dotarły bez uszkodzeń. I nie jest to kryptoreklama poczty bo znam wiele przypadków, że to właśnie poczta uszkodziła przesyłkę.
 15. Tylko kto mnie później poskłada w całość? Minęły czasy kiedy przejazdy do Danii (820 km) robiłem bez przystanku.
 16. Ostatnio tankuję mniej bo ... Jasiek sam już wraca ze szkoły i główne moje wyjazdy odpadły. Ostatni raz tankowałem gdzieś chyba w marcu. Poza tym zatankowanie do pełna to ok 1000-1200 km do przejechania. Gdzie mam to wyjeździć. PS Mam koleżankę fryzjerkę.
 17. @Chyba Miro 84 - ja wiem, że wielkość zwrotnicy nie jest wyznacznikeim jakości brzmienia. (emotka). Co ciekawe, miałem trójdrożne kolumny, które były zaopatrzone jedynie w pojedyńcze kondensatory pomiędzy przetwornikami i one też grały nieźle.
 18. Tzn, że przetworniki w moich kolumnach są zupełnie niedobrane bo zwrotnice o rozmiarach 30x40 cm i 4 kg każda. I to zaledwie w części basowej bo w części średniowysokotonowej są następne. Jak zyć???
 19. No, ale jeszcze do fryzjera wypadałoby się przejść.
 20. Szanowny Piotrze (@S4Home) - bez Ciebie to forum będzie jakieś takie niepełne. Wracaj i dziel się wszystkim co wiesz. Szczególnie skorzystają na tym nowi forumowicze. Starych już nie naprawisz, ale porozmawiać mozna, szczególnie, ze zawsze robiłeś to w bardzo komunikatywny sposób. Pozdrawiam.
 21. A ja Cię lubie, bo ,,wymądrzasz,, (cytat) się w bardzo kulturalny sposób. Ja starałem się przez kilka lat, ale teraz juz zaczyna nerwów ,,brakowac,,.
 22. @TomekN - nigdzie i nigdy nie rościłem sobie praw do bycia prominentnym forumowiczem.To tylko i WYŁĄCZNIE Twoje insynuacje. A jeśli nie odczuwasz , że jesteś TU persona non grata to Twój problem. Zdanie Krafta, pomimo szacunku jakim Go darzę, w tym temacie uważam za bardzo na wyrost w stosunku do Ciebie. Podtrzymuję swoje zdanie - jesteś TU jak ,,wrzód na d....e. i NIKT Cię tu nie potzebuje. Miej odrobinę honoru i odejdź.
 23. @TomekN - nikt nie ma! I to powinno być jakimś wyznacznikiem dla Ciebie. Nikt (z małymi wyjątkami) Cię tu nie chce. Jesteś wszystkim co najgorsze na tym forum, a ponad to jesteś człowiekiem bez honoru. Mając go choć odrobinę, dawno przestałbyś się narzucać ze swoimi teoriami i zakończyłbyś swój tutaj pobyt. Przypominasz gościa , który z mocno zabłoconymi butami wchodzi do czyjegoś domu, nieproszony. W tych buciorach ładuje sie na najnowszy dywan i jeszcze zwraca uwagę gospodarzowi , że kupił zupełnie nieodpowiedni zestaw mebli. To tyle na Twój temat.
×
×
 • Utwórz nowe...