Skocz do zawartości

Dwa suby - takie same czy może być jeden mocniejszy?


eMBe

Recommended Posts

13 godzin temu, Piotr Sonido napisał:

Mieszkasz w Polsce? Skąd go ściągałeś?

Nabyłem go jedynym oficjalnym kanałem, czyli kupując w sklepie internetowym producenta na polski adres. Dla niezorientowanych: Arendal na całym świecie ma wyłącznie jeden model sprzedaży - bezpośrednio od producenta. Nie ma żadnych dystrybutorów, sklepów fizycznych itd. Kupujesz i za trzy dni masz paczkę od kuriera w domu. Po zakupie masz 60 dni testy i ewentualny zwrot - odsyłasz i dostajesz pełen zwrot pieniędzy. Cena zakupu obejmuje już wszystkie podatki i koszty dostawy (przynajmniej tak to wygląda w całej UE, USA i innych). W przypadku subów gwarancja 10 lat oprócz części elektronicznych, na które gwarancja wynosi 5 lat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, PanKlor napisał:

Normalnie jak Teufel 😉

Ogólnie sam byłem zawsze podejrzliwy do takiego modelu sprzedaży - chociaż w zasadzie nie mam żadnych argumentów na anty.

 

50 minut temu, PanKlor napisał:

BTW jak ma się ta ich apka do DSP w porównaniu do konkurencji? 

Jak dotąd prawie jej nie używałem. Jakoś tak przez te parę dni wychodziło w praktyce, że wszelkie zmiany wykonywałem na panelu na samym subwooferze- tam jest kolorowy wyświetlacz LCD, na którym łatwo wędrować po menu i zmieniać ustawienia. Z tego co zerknąłem to z apki można to samo zmieniać. Natomiast chyba tylko na apce można łączyć subwoofery w grupy co pozwala na jednoczesną zmianę poszczególnych parametrów we wszystkich subwooferach w danej grupie, czyli np wybieramy grupę i tam zmieniając volume zmienia się głosność na taką samą wartość na wszystkich subach tej grupy.

Poniżej przykładowa fotka panelu LCD - z ustawień crossovera. Obsługa z panelu jest na tyle wygodna, że nawet zapomniałem, żeby używać apki. Oczywiście jak nic tam nie manipulujemy to ekran się wyłącza po danym czasie nieaktywności - więc nic nie świeci po oczach w nocy bez potrzeby.

armenu1a.jpg.a2d777320bc321a0a38d25503c0e4951.jpg

Edytowano przez przemeklbn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, przemeklbn napisał:

Nabyłem go jedynym oficjalnym kanałem, czyli kupując w sklepie internetowym producenta na polski adres. Dla niezorientowanych: Arendal na całym świecie ma wyłącznie jeden model sprzedaży - bezpośrednio od producenta. Nie ma żadnych dystrybutorów, sklepów fizycznych itd. Kupujesz i za trzy dni masz paczkę od kuriera w domu. Po zakupie masz 60 dni testy i ewentualny zwrot - odsyłasz i dostajesz pełen zwrot pieniędzy. Cena zakupu obejmuje już wszystkie podatki i koszty dostawy (przynajmniej tak to wygląda w całej UE, USA i innych). W przypadku subów gwarancja 10 lat oprócz części elektronicznych, na które gwarancja wynosi 5 lat.

Ok, Czyli taki sam system sprzedaży jak XTZ

Dzieki!

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...