Skocz do zawartości

Głośniki na biurko


Piotr Koszela

Recommended Posts

Cześć, proszę o poradę. Rozglądam się za głośnikami na biurko, do postawienia po obu stronach monitora.

Budżet: do ok. 1500 zł.

Muzyka: różnie, ale na pewno dużo bluesa, ciepłych soulowych brzmień, czasem jakiś metal, dużo ambientowej, przestrzennej muzyki.

Źródło: Spotify przez bluetooth

Trochę poszperałem i waham się pomiędzy Fiio SP3 i Pioneer DJ DM 50D-BT. Pioneer to max, co mi się zmieści na biurku.

Jakieś sugestie? Może jakieś inne?

Z góry dziękuję za podpowiedzi, opinie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na Argon Audio Fenris A4 lub troszeczkę większe i mocniejsze Fenris A5, to moim zdaniem zdecydowanie najlepsze pod względem brzmienia aktywne monitory w tym budżecie, szczególnie do Twoich preferencji brzmieniowych.

Zapraszam na odsłuchy, porównania oraz oczywiście indywidualne wyceny dla forumowicza.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, no_i_fajnie napisał:

Moze cos typu Indiana Line Tesi 241 + jakis wzmaczniacz z BT?

Dzięki za poradę, ale mało miejsca na biurku.

19 minut temu, Q21 napisał:

Spójrz na Argon Audio Fenris A4 lub troszeczkę większe i mocniejsze Fenris A5, to moim zdaniem zdecydowanie najlepsze pod względem brzmienia aktywne monitory w tym budżecie, szczególnie do Twoich preferencji brzmieniowych.

Zapraszam na odsłuchy, porównania oraz oczywiście indywidualne wyceny dla forumowicza.

 

Dzięki za poradę, ale w jednej recenzji wyczytałem, że nie obsługują kodeków aptx.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Cześć,

Z naszej strony wrzucamy, znane i cenione głośniki od Elac-a.

małe obudowy, spora moc wzmacniaczy a przede wszystkim dźwięk ponad ta cene...

https://www.tophifi.pl/glosniki/glosniki-podstawkowe/elac-connex.html

Zapraszamy koniecznie do odsłuchu, bo warto!

Kurczę, Elac-i kuszą, ale jednak lekuchno ponad moim budżetem. I tak zaczynałem od 1000:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Piotr Koszela napisał:

Dzięki za poradę, ale mało miejsca na biurku.

Ale one sa chyba mniejsze, niz wspomniane Pioneery, a wzmacniacz typu https://allegro.pl/produkt/wzmacniacz-kruger-matz-a-20-c2c33587-1534-4ee7-8943-0c82956e7564 to niewiele miejsca, no i to jednak bardziej przyszlosciowe rozwiazanie.

Edytowano przez no_i_fajnie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...