Skocz do zawartości

Mam pytanie


Mrc1984

Recommended Posts

1 godzinę temu, Mrc1984 napisał:

Witam potrzebuje pomocy chcem kupic kolumny Yamaha NS-777 i do tego Ampituner Yamaha 5.2 AV  RX-V4A czy takie zestawienie będzie dobrze działać?

Jeśli już NS777 to lepiej zainwestować w RXV6a , ma więcej mocy, poradzi sobie lepiej z tymi wielkimi kolumnami.

Aczkolwiek, przy ich cenie, sugerowalibyśmy abyś zerknął na Indiany Line Tesi 6 jeśli cenisz sobie duże kolumny ale w tym przypadku oferujące też nie złej jakości dźwięk :)

https://www.tophifi.pl/glosniki/glosniki-podlogowe/indiana-line-tesi-6.html?color=4913&gad_source=1&gbraid=0AAAAAD3sgsFKuDPhfXiVd1xiMTY85POZq&gclid=CjwKCAjw8fu1BhBsEiwAwDrsjLW8b6WxjN8m532mhTJENxDz8ew-hOIUvyxr8eKhONTG4IVUMs2AUhoCLeIQAvD_BwE

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, maciek72 napisał:

Jest dużo ciekawszych głośników.

Nie są , to wybitne konstrukcje .

Jaki metraż ? Jaki budżet ?

Kino , stereo ?

Możesz podać coś podobnego do tego zestawu cenowego tylko ze ja to muszę kupić w Norwegii po tam mieszkam.

16 minut temu, Mrc1984 napisał:

Możesz podać coś podobnego do tego zestawu cenowego tylko ze ja to muszę kupić w Norwegii po tam mieszkam.

Triangle Borea BR08 a takie kolumny ?

15 godzin temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Napisaliśmy wyżej, że można kupić ciekawsze kolumny w tym budżecie, wskazując na nie co mniejsze Indiany Line Tesi 6.

Triangle Borea BR08 a takie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mrc1984 napisał:

Możesz podać coś podobnego do tego zestawu cenowego tylko ze ja to muszę kupić w Norwegii po tam mieszkam.

Triangle Borea BR08 a takie kolumny ?

Triangle Borea BR08 a takie ?

BR08 może zagrać zbyt jasno, taka sygnatura na dłuższy czas, może zniechęcać. Możesz jeszcze zerknąć na Elac Debut Reference F5

https://www.tophifi.pl/glosniki/glosniki-podlogowe/elac-debut-reference-f5.html

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2024 o 20:30, Mrc1984 napisał:

Witam potrzebuje pomocy chcem kupic kolumny Yamaha NS-777 i do tego Ampituner Yamaha 5.2 AV  RX-V4A czy takie zestawienie będzie dobrze działać?

Nie specjalnie.

Duże , olbrzymie kolumny o sporym zapotrzebowaniu. Moim danniem to nie do konca dobry trop do tego amplitunera.

Stereo czy kino?

Dnia 16.08.2024 o 22:21, Mrc1984 napisał:

A jako kolumny dobra jakość dźwięku som ? 

 

? Ślązak?

Dnia 16.08.2024 o 22:30, Mrc1984 napisał:

Wiesz co mieszkam w Norwegii i patrze nie ma takich nigdzie w sklepach .

 

ok

19 godzin temu, maciek72 napisał:

Jest w Norwegii Indiana Line ?

nie ma.

To Polskie produkty.

Polsko chińskie.

Dnia 17.08.2024 o 13:09, Mrc1984 napisał:

Możesz podać coś podobnego do tego zestawu cenowego tylko ze ja to muszę kupić w Norwegii po tam mieszkam.

Stereo czy kino?

Bo jak stereo to zacżałeś od P strony.

Inna elektronika.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Piotr Sonido napisał:

Nie specjalnie.

Duże , olbrzymie kolumny o sporym zapotrzebowaniu. Moim danniem to nie do konca dobry trop do tego amplitunera.

Stereo czy kino?

? Ślązak?

ok

nie ma.

To Polskie produkty.

Polsko chińskie.

Stereo czy kino?

Bo jak stereo to zacżałeś od P strony.

Inna elektronika.

 

Chciałem trochę stereo i kino zmieniłem na ampituner trochę większy 7.2 Yamaha jest trochę mocniejszy tylko on ma na 8 ohm wyjścia a kolumny som 6 ohm teraz pytanie czy tak można?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Mrc1984 napisał:

Chciałem trochę stereo i kino zmieniłem na ampituner trochę większy 7.2 Yamaha jest trochę mocniejszy tylko on ma na 8 ohm wyjścia a kolumny som 6 ohm teraz pytanie czy tak można?

mozna. W opcjach możesz zmienić na 4 jak będziesz potrzebował. Jak na kolumnach pisze że som 6 ohm to na prawdę są 4ki zapewne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...