Skocz do zawartości

Proszę o pomoc wzmacniacz as701


Fibi123

Recommended Posts

Witam,  jestem raczej początkująca w tych tematach. Muszę kupić wzmacniacz do kolum elac as-61. Czytałam sporo o wzmacniaczu yamaha as61, który jest raczej dobrze oceniany jeżeli chodzi o tą półkę cenową. Słucham rocka oraz muzyki filmowej i poważnej.  Proszę o podpowiedź czy mój kierunek jest odpowiedni czy macie może jakieś inne rekomendacje.

Z góry wielkie dzięki. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz bardzo ciekawe kolumny, ale wymagające od wzmacniacza odpowiedniego charakteru brzmienia. Z Twojego opisu wynika, że słuchasz bardzo szeroki przekrój muzyczny. Tak więc musisz dobrać takie kolumny, aby cały system pozostał stosunkowo uniwersalny. 

Jest kilka ciekawych propozycji w przedziale cenowym zbliżonym do ceny Yamaha A-S701, które moim zdaniem znacznie lepiej sprawdzą się w Twoim nowym systemie. Niech przykładem będzie Audiolab 6000A, Musical Fidelity M2si, czy Cambridge Audio CXA61. Każdy z podanych wzmacniaczy zagra w trochę inny sposób, ale ostateczny wybór zależy już od Ciebie.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na komfortowe odsłuchy, dobrą kawę i gwarancję dobrego wyboru. Mamy w naszym salonie dziesiątki wzmacniaczy, będziesz miał w czym wybierać. Oczywiście Yamaha A-S701 także jest dostępna.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Fibi123 napisał:

Witam,  jestem raczej początkująca w tych tematach. Muszę kupić wzmacniacz do kolum elac as-61. Czytałam sporo o wzmacniaczu yamaha as61, który jest raczej dobrze oceniany jeżeli chodzi o tą półkę cenową. Słucham rocka oraz muzyki filmowej i poważnej.  Proszę o podpowiedź czy mój kierunek jest odpowiedni czy macie może jakieś inne rekomendacje.

Z góry wielkie dzięki. 

Cześć

AS701, to już konstrukcja z długą historią. Jeszcze wcześniej był model AS700, który nie miał DAC. 

Zawsze, powtarzam że AS701 to takie zubożenie AS1000, 1100, 1200... a to jest naprawdę wyróżnienie więc zachęcam Cię do sprawdzenia tej konstrukcji :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...