Skocz do zawartości

Końcówka mocy do Nuprime dac 10 I ma gold 200


Carmion

Recommended Posts

Zakupiłem nową srebrną Integre Roksan Caspian M2. Nuprime 10 będzie służył jako sam Dac. A wiim pro jako odtwarzacz. 

Zakupiłem również kable xlr chord clearway X żeby podłączyć Integre do daca I posiadam również chorda coaxial do wiima.

A do głośników mam chord clearway X. 

 

Mam nadzieję że będę zadowolony. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Carmion napisał:

Zakupiłem nową srebrną Integre Roksan Caspian M2

Wrzuć zdjęcie tylnej naklejki z numerami to się zobaczy czy nowa czy 3-4 letni leżak. Zdjęcie przodu też sporo powie, jakieś 4 lata temu zmienili miejsce napisów na froncie. 

Edytowano przez kaczadupa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, kaczadupa napisał:

Wrzuć zdjęcie tylnej naklejki z numerami to się zobaczy czy nowa czy 3-4 letni leżak. Zdjęcie przodu też sporo powie, jakieś 4 lata temu zmienili miejsce napisów na froncie. 

Z około dwa tygodnie będę musiał czekać 😉 także na spokojnie. Nie przeszkadza mi leżak. Skoro mam gwarancję na 6 lat. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Carmion napisał:

Z około dwa tygodnie będę musiał czekać 😉 także na spokojnie. Nie przeszkadza mi leżak. Skoro mam gwarancję na 6 lat. 

Nie chciałeś poczekać na nowego Caspiana, znaczy nowy model, który ma wyjść w tym roku.

Ja miałem czarny front ale gdybym miał teraz kupować dla siebie to też  wybrałbym srebrnego M2. Jakoś mi się bardziej podoba. Ale teraz to już nieistotne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, kaczadupa napisał:

Nie chciałeś poczekać na nowego Caspiana, znaczy nowy model, który ma wyjść w tym roku.

Ja miałem czarny front ale gdybym miał teraz kupować dla siebie to też  wybrałbym srebrnego M2. Jakoś mi się bardziej podoba. Ale teraz to już nieistotne.

Ja wziąłem srebrnego żeby pasował do nuprime 😉 wyszedł jeszcze taniej o 1000zl od czarnego. 

Kupiłem go w tak okazyjnej cenie, że szkoda by było nie skorzystać.

A nowe Caspiany pewnie będą się cenić. Zresztą, widać jak są wycenione przyszłe arcamy sa. Spora podwyżka. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.09.2024 o 13:42, Carmion napisał:

Zakupiłem nową srebrną Integre Roksan Caspian M2. Nuprime 10 będzie służył jako sam Dac. A wiim pro jako odtwarzacz. 

Zakupiłem również kable xlr chord clearway X żeby podłączyć Integre do daca I posiadam również chorda coaxial do wiima.

A do głośników mam chord clearway X. 

 

Mam nadzieję że będę zadowolony. 

 

I jak?

Dobrze że wziąłeś jednak Integre.

Dnia 4.09.2024 o 16:19, kaczadupa napisał:

nowa czy 3-4 letni leżak.

Ale leżak to nie nowa? Bo nie łapie. Co się dzieje produktom w kartonie? Pylonów takich jest sporo na rynku. To tez leżaki? Ale teraz jak mysle to w kolumnach to czeste.

Kiedyś ktoś napisał że kupił amplituner kinowy którego nie było na rynku już 5 lat. To leżak?

Pytam z ciekawości, co złego robi "leżakowanie"?

Beznazwy.jpg.18c077f8cc6245cdc0d94eb52dc214ab.jpg

tu wychodzi że dobrze :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kondensator pracujący 5 lat a leżakowany. Którego byś wybrał dla siebie ? Pomijam już zaśniedziałe elementy widoczne wewnątrz piecyka. Może już w fabryce takie włożyli, też jest taka możliwość. Na szczęście jest 6 lat gwarancji. 

Ps. Piotr, kiedy w końcu Audio Center przejmie wszystko od NTA? Czekam, żeby kupić od Ciebie PMC w przyjemnej cenie.

Edytowano przez kaczadupa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.09.2024 o 16:06, Dedal napisał:

Teac Ap505 , atoll am200se  i Abrahamsen  lepiej mi przypadły do gustu z Dac9 

A z czym jeszcze miałeś okazję posłuchać nuprime dac9? Z czym zagrało to najbarwniej, najcieplej?

Pytam bo aktualnie mam go na odsłuchu, gra jako dac z Rega Elex mk4 i kef r3 meta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie słuchałem nuprime dac 9. Mam za to nuprime 10 jeszcze po tuningu. To jak słuchałem na arcamie sa30  tryb direct , nuprime jako sam dac to różnica była kolosalna. Jakby wzmacniacz był o dwie klasy wyżej. Scena szersza z dynamika, kontrola, detale wszystko na plus. 

Nigdy nie sprzedam tego daca,  bo jest po prostu super. 

Ciekaw jestem jak wypadnie z roksanem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Dedal napisał:

Klasa wyżej,  to jaki odpowiednik? 

2 klasy jaki?

Bo rozumiem że słuchałeś takich. 

A w temacie,  no dac-i  wedlug mnie nawet wyszły firmie Nuprime, nie wiem jak inne końcówki,  ale sta9 nie podobała mi się 

 

Tak, że miałem wrażenie że słucham czegoś w ogóle innego niż sa30. No i odziwo Dirac przestał być potrzebny. 

Przebiło to znacznie Roksana  Caspiana M2 z Cambridge cxn jako dac. A raczej roksan jakościowo lepiej wypada od sa30. Przynajmniej ja czułem taką różnicę gdy robiłem porównanie na diamond. 

Ja niestety nie testowałem końcówek z Nuprime chociaż nie ukrywam że kusiły mnie dwie końcówki st-10m.

Ale tęsknię trochę za Caspianem bo bardzo podobał mi się sposób jego grania i wokale. A że udało się kupić srebrnego i będzie pasował do dac. Mam nadzieję że będę zadowolony.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo dobrego czytałem o SA30 ale nie przypadły mi do gustu.

Kolega zmienił kiedyś Abrahamsena na Sa30 więc go odwiedziłem sprawdzić czym się zachwyca, jak było, napisałem wyżej.

Jak kupiłem wzmacniacz Haiku, Kolega odradzał choć guzik o nim wiedział. Tyle tylko, że to Polska manufaktura, ale dopiero w tamtym roku wpadł na pomysł by go ode mnie pożyczyć, bo bardzo rzadko się widzimy . 

I po tygodniu kupił Haiku Bright-a😉, nie mówię że jest to jakiś hit, no gra przyzwoicie.

2 klasy wyżej, niżej, nie  ważne - da się słuchać. 

Pzdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dedal napisał:

Dużo dobrego czytałem o SA30 ale nie przypadły mi do gustu.

Kolega zmienił kiedyś Abrahamsena na Sa30 więc go odwiedziłem, sprawdzić czym się zachwyca , jak było,  napisałem wyżej.  

Jak kupiłem wzmacniacz Haiku , Kolega odradzał choć guzik o nim wiedział.  Tyle.tylko że to Polska manufaktura , ale dopiero w tamtym roku wpadł na pomysł by go ode mnie porzyczyc, bo bardzo żadko się widzimy . 

I po tygodniu kupił  Haiku  Bright-a😉  , nie mówię że jest to jakiś hit , no gra przyzwoicie .

2.klasu wyżej ,niżej , nie  ważne - da się słuchać. 

Pzdr

Ja z arcama byłem bardzo zadowolony. Ale to też kwestia gustu ma duże znaczenie. 

To jest takie hobby, że ciągle chcę się więcej. 😆 Haiku nigdy nie słuchałem i mam nadzieję że kiedyś będę miał taką możliwość. 

Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...