Skocz do zawartości

Telefon jako źródło dźwięku z TV


Szamus1

Recommended Posts

17 minut temu, Palmos napisał:

Gdybyś choć raz jednego użył wiedziałbyś chociaż że się tam nie puszczą muzyki z telefonu, a się telefonem steruje.

Byłoby dobrze gdybyś doczytał temat, w którym się wypowiadasz a nie wciskał autorowi wątku funkcjonalności (streamer), których nie oczekuje. Źródłem muzyki ma być smartfon a nie streamer. Więc gdyby kupił streamer to by go używał wyłącznie do bezprzewodowej transmisji muzyki (funkcja streamera byłaby niewykorzystana).

9 godzin temu, Szamus1 napisał:

Chce aby telefon został i tak źródłem dźwięku więc nie potrzebuje jakiś transmiterów bądź coś w stylu wiim mini bo na telefonie mam o wiele więcej możliwości słuchania (radia, Spotify, własną muzyka w pamięci czy YouTube)

Ja ze swojej strony proponuję, żeby zamiast telewizora de facto w roli transmitera, użyć prawdziwego transmitera o lepszej jakości niż tv a tańszego niż streamer. @Palmos dotarło, czy mam to samo napisać DUŻYMI LITERAMI?

@marcinmarcin - uwaga jak wyżej.

Edytowano przez Majtek2013.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Majtek2013. napisał:

Więc gdyby kupił streamer to by go używał wyłącznie do bezprzewodowej transmisji muzyki (funkcja streamera byłaby niewykorzystana).

DOTARŁO, że tylko się pogrążasz swoimi wpisami. Ja już z tobą nie będę dyskutował bo jak do słupa i nie ma sensu. 

Pozostaje nadzieja w tym że jak się w końcu douczysz sie do podstawowego poziomu i ponownie przeczytasz coś tu naskrobał to zdasz sobie sprawę jaka to głupota.🤭

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...