Skocz do zawartości

Wybór Audio do małego pomieszczenia


krystian400

Recommended Posts

Dzień dobry wszystkim,

na wstępie chciałbym podkreślić, że w swoim całym życiu nie miałem nigdy kina domowego.

Szukam czegoś co mogę podłączyć do sypialni pod projektor, wielkość pomieszczenia ok. 8 m2. Budżet jaki chciałem wydać na start to 1000 zł za sprzęt używany, głośniki używane będą tylko do filmów ( nvidia shield pro 2019 lub optyk w projektorze ) oraz ps5. Czytam forum od kilku dni i zdążyłem sobie wybić z głowy soundbar 5.1, nad którym mocno myślałem. Co możecie polecić w tym budżecie?? Wzmacniacz będzie na małej półce, więc niestety wchodzi w grę tylko jakiś mały. Głośniki mogę umieścić albo na ziemi po 2 stronach łóżka, albo je powiesić na ścianie lub położyć na szafie ( wysokość 210 cm ). Fajnie jakby była możliwość rozbudowania tego w przyszłości, ale nie jest to warunek

 

Zastanawiałem się nad zestawem 

Topping MX3 + Aurora 300

Topping MX3 + Polk s20e

 

Jeżeli macie jakieś propozycje budżetowe będę bardzo wdzięczny. W załączniku przesyłam schemat pokoju

schemat.png

Edytowano przez krystian400
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, eMBe napisał:

W tym budżecie to kiepsko. A już na pewno nic co będziesz w stanie rozbudować (do kina domowego?).

Dzięki za odpowiedź, doceniam.

Trochę poszalałem z myślą, że będzie to sprzęt do rozbudowy, ale trudno. Chcę od czegoś zacząć co da mi fajny efekt "kinowy" i ewentualnie w przyszłości sprzedam i kupię coś konkretnego  

Edit:

Chyba, że jednak faktycznie kupić soundbar 5.1 np. Sony HT-S40R i wrócić do tego tematu jak będę czuł niedosyt.

Edytowano przez krystian400
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projektor Dangbei mars pro 4k i ma cyfrowe złącze optyczne, więc podejdzie chyba

Czytałem o tym zestawie i ponoć dużo osób narzekało, że w tym budżecie można coś nowszego i lepszego znaleźć, ale to mówię o podrzędnych forach, a nie audio. Tak to jeżeli chodzi o jakość dźwięku każdy chwalił 

 

Edytowano przez krystian400
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...