Skocz do zawartości

Interkonekt XLR Chord Clearway vs Chord Chorus v1


pm525

Recommended Posts

Witam.Potrzebuje interkonekt XLR do Emotiva XMC-2 i Eversolo DMP-A6.Narazie polaczylem je RCA Chord Clearway ktory uzywam do cd.Powyzsze sa w podobnej cenie £65 za uzywany pierwsza wersja Chord Chorus, a drugi fabrycznie nowy Chord Clearway ale nie wesja X za £80.Ktory wziac, ewentualnie moze celowac w cos innego?Oraz czy to jest wlasciwy pulap cenowy?Tu potrzebuje tylko jedna pare wiec drozsze kable wchodza w gre jesli bedzie zauwazalna roznica w dzwieku.Moze ktos jak by mial chwile na angielskim ebay cos widzi?Dlugosc 0.5m do 1m.Dzieki za porade.

IMG_6559.png

IMG_6558.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ja myślę że co nie kupisz z chorda to będzie dobrze. Osobiście mam u siebie xlr 1m clearway X. A miałem wcześniej z chorda RCA. 

Testowałem u siebie kable głośnikowe clearway x ( które posiadam ) i rumour x to nie było żadnej różnicy w brzmieniu. Więc myślę że przy takich przewodach,nie będzie tym bardziej. Gdyby była, to bym wymienił na epic. Ale uważam że takie pieniądze lepiej przeznaczyć na co innego. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Carmion napisał:

Osobiście mam u siebie xlr 1m clearway X. A miałem wcześniej z chorda RCA.

Ja testowałem u siebie cyfrowe i analogowe IC z Chorda, ale wszystko na RCA: Clearway, Shawline i Epic. Uważam, że Clearway jest najsensowniej wyceniony (wsp. jakość / cena). Te wyższe modele "grają" raczej trochę inaczej niż jednoznacznie lepiej. Gdybym miał wydać pieniądze na coś droższego niż Clearway, to patrzyłbym już na inne marki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...