Skocz do zawartości


  • Ostatnie posty

    • Trochę inaczej - tak. Zupełnie inaczej- raczej nie. Powinieneś już teraz zdecydować się co chcesz i zaplanować system. Koncowka mocy bedzie niezbędna do zasilenia dodatkowych kanałów ale to nie zmienia faktu, że w kinie glosniki i tak nie powinny grać niskich tonów od tego jest subwoofer.    Więc jak to ma być kino to lepiej kup dwa subwoofery i je poprawnie skonfiguruj niż ładuj kasę w paczki które odetniesz na 80 Hz. Jak stereo to źle zacząłeś
    • A czemu taki wybór? Ja bym nie kombinowal. Nie ma to sensu. Masz Klipscha z przodu i sub tez, to bierz tyly tez Klipscha. Jak dla mnie inne kolumny beda wyglądaly jak kwiatek do kożucha i daje sobie rękę uciąć ze te budżetówki Magnata nie zagrają lepiej niż chociażby to: https://www.olx.pl/d/oferta/kolumny-klipsch-r-51m-85w-CID99-ID1088li.html
    • Jeśli juz masz określony model upatrzony to na ogół żadne opinie nie będą dla Ciebie wiążace. Sam musisz wypróbować i ocenić. A bardzo często jest tak , że to co ładnie wygląda, niekoniecznie ładnie gra. I nie piszę tu o wymienionym przez Ciebie modelu wzmacniacza. Nie miałem okazji go posłuchać. Może akurat.... . PS Większość urządzeń stoi w salonie, nawet te wyglądające jak spawarki. Tylko nieliczni mają dedykowane pokoje odsłuchowe. 
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...