Skocz do zawartości

Kino Domowe

Obraz i dźwięk (telewizory, projektory, amplitunery i wzmacniacze wielokanałowe, odtwarzacze DVD i BR, wielokanałowe zestawy kolumn, soundbary i projektory dźwięku, "naleśniki" - zestawy zintegrowane wszystko w jednym).


9 588 tematów w tym forum

    • 0 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
  1. Proszę o pomoc

    • 0 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 684 wyświetleń
  2. KINO DOMOWE YAMAHA,ONKYO???

    • 0 odpowiedzi
    • 2k wyświetleń
  3. Co wybrać?

    • 0 odpowiedzi
    • 1,7k wyświetleń
  4. Selektory głośników

    • 0 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 373 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 3,5k wyświetleń
  5. yamaha brx 610

    • 0 odpowiedzi
    • 2,5k wyświetleń
  6. Zestaw kina domowego Denon

    • 0 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
  7. jakie głośniki

    • 0 odpowiedzi
    • 1,9k wyświetleń
  8. amplituner za ok 500zł

    • 0 odpowiedzi
    • 4,8k wyświetleń
  9. Ramaha RX-V375

    • 0 odpowiedzi
    • 2k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Tannoy Mercury F miałem 15 lat temu. Ale nie pamiętam jaki model f3, f4. Zamieniłem na Missiony. Tym razem chciałbym wymienić  na coś jeszcze lepszego przynajmniej na kolejne 10-30lat.
    • @Q21 @Piotr Sonido @PanKlor @bora902 @DaftPunk Serdecznie dziękuje za Wasze komentarze Do @Q21 na pewno chce się wybrać na odsłuch jak tylko będę mógł urwać się choć na chwilę z Gdańska     Zrobiłem kilka odsłuchów i powoli sie coś klaruje. Zestaw oczekuje zdecydowanie mocniej w kierunku muzyki , odsłuch bogaty, wyraźny i jednocześnie ciepły -  nie przeostrzony oraz nie męczący w długim terminie.  Jasne wyodrębnione ale nie kłujące wysokie tony patrz blachy perkusji , średni zakres uwypuklony, dół harmonijny z basem muzycznym a nie dudniącym.  Zakup będzie dzielony na 3 etapy - które modele byście wybrali ? Propozycje podane wg kolejności.  1) Ampli + Kolumny + Kable Kable: REAL CABLE BM250 ( na pewno jakieś 2,5mm2, miedź OFC i gęsty splot) Ampli: Marantz Cinema 50 / Arcam AVR5 / Yamaha A4A lub A6A / Kolumny: Dobrze słuchało się Sonus Faber Lumina III i Polk Audio Reserve R700, ale oba mają dolny BR przez co boje się umieszczenia w 40cm wnęce w narożniku.  Zapewne będę zmuszony do ograniczony do wyboru z przednim bas reflex i tutaj: Indiana Line Diva 5 ( na razie tylko te słyszałem)  / Dali Zensor 7 / Dynavoice DF-8/  . Monitor Audio może ? B&W , Focal, Klipsh nie wiem czy szukać ich na odsłuch ze względu na opinie grania mocno pod efekty kina domowego 2) Center + Subwoofer Subwoofer:  Ważne aby uzupełniał kolumny w pełnym zakresie i grał cały czas, a nie walił Klipshowo dopiero od pewnego momentu. -ma uzupełniać muzykę.  Ze względu na umieszczenie przy ścianie:  Quadral CS10 / B&W ASW610(zamknięta obudowa) / SVS-SB1000Pro vs PB1000Pro (zamknieta obudowa vs przedni BR) Center:  Polk Audio Reserve R350 / Polk Audio Signature Elite ES35 /  Dali Oberon Vokal / Sonus Lumina Center   3) Reszta "dodatkowych" efektów.  Dali Fazon Satelity
    • Phoenix Audio Monobloki 300 B
    • Z opisu wynika ze ma czego szukał.  Kilku letnia przerwa i poszukiwania od nowa. Tak to się kręci 😏 Ten Denon to już taka spora skrzynka jest. Gdzieś czytałem pozytywne opinie o jego odtwarzaczu cd. Więc ten wzmacniacz - jak widać - to tez udana konstrukcja.
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...