Skocz do zawartości


  • Ostatnie posty

    • Nie zawracaj sobie głowy tym subem od Focala. On jest bez szans w starciu z SVS SB-3000.    Będzie ok zależy ile go potrzebujesz, pewnie można znaleźć coś tańszego bez problemu.    Bezprzewodowy adapter do SVS to kwestia kilku stówek, jakoś 500-700 PLN. Działa z każdym subem który posiada wejście RCA.  BTW SB-3000 zrobi przeciąg w 20 m2. Nie ma oczywiście czegoś takiego jak zbyt mocny subwofer 😉 ale jeżeli masz pomysł to spróbuj wstawić 2 sztuki. Pomieszcze masz dość trudne i pewnie zbyt wielu opcji nie będzie i nie wiadomo czy dobrze się te miejsca uzupełnią ale 2 dobrze zgrane suby (albo więcej) pozwalają wypłaszczyć charakterystykę. Zamiast grających szklanek w szafce (to wcale nie oznacza dobrego basu) dostaniesz mniej więcej to co miał na myśli producent materiału jeżeli chodzi o LFE. 
    • Jesli dobrze pojdze, uzyskujesz dostep do beta FW z testowa funkcjonalnoscia dla wskazanego urzadzenia.
    • Wracam jeszcze na moment do tematu.  Mam 2 typy SUBa: 1. Focal Sub Air bo mam w zestawie kupując zestaw Focal Dome 5.1 Sub Air. Aczkolwiek chyba będę go sprzedawał na poczet SVS. 2. SVS SB-3000 Pytanie teraz o Wasze opinie o jednym i drugim sprzęcie oraz czy kabel oehlbach nf 214 będzie ok do obydwu urządzeń?  Wiem, że ten Focal Sub Air chyba można bezprzewodowo połączyć z amplitunerem ale to pewnie nienajlepsze rozwiązanie.  
    • Po prostu uważam, że pisanie, iż A-S301 "nie gra" jest bzdurą, a pisanie tego w temacie "AMP do 1 k zł", jest bzdurą do kwadratu.
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...