Skocz do zawartości


  • Ostatnie posty

    • Zapraszam do prywatnej rozmowy. Będę o akustyce i pogłosie ględził. Potem o kolumnach jakie to dla mnie znaczenie/wpływ na brzmienie dla mnie mają. Wspomnę o testach/odsłuchach, frustracjach/irytacjach, kasie wyrzuconej w błoto😳Na końcu o poprawnie zbudowanych monoblokach lampowych.  Ja myślę, że już podjąłeś decyzję😉  
    • Przemas, Tz6, nie dowiecie się, a dopóki nie spróbujecie sami, możecie tylko dywagować. No i zastanówcie się czy kupujecie konkretny sprzęt, by zdobyć uznanie żony, innych forumowiczów, czy dla własnej przyjemności. Ja zebrałem własne doświadczenia, złożyłem swój system dla mnie, i zdanie innych jest mi obojętne. A co do Luny Fezza, to dajcie mi konkretny  przyklad tych lepszych lampowców w cenie poniżej 3kilo złotych za używkę.
    • Album z tych który nie można przegapić, porywa mnie on całkowicie swoim niepowtarzalnym klimatem. W tym tygodniu przesłuchałem kilka bardzo dobrych wydań lecz postanowiłem dla was wybrać właśnie ten album w sam raz na dzisiejszy wieczór. Pozdrowienia... Archipelago (Digital Only) Grzech Piotrowski Quartet https://tidal.com/browse/album/7409321?u  
    • Serio? Poczytaj sobie w necie Seba nie będę wałkował tu 100 raz tematu, są lepsze we wszystkim może prócz wyglądu jak się komuś podoba taki designe....
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...