Skocz do zawartości


  • Ostatnie posty

    • @AutoPirat Dobry wpis i w końcu ktoś napisał prawdę o K3, jeśli możesz napisać na jakim secie się zatrzymałeś? @tomasz1wNie czytałem całego wątku, ale brałeś też pod uwagę coś ze stajni Denona do testów (jedyny dla mnie zjadliwy, ale też bez szału)? Przerobiłem trochę tych wzmaków i jak dla mnie to zdecydowana większość tych nowych prezentuje męczarnie, a nie muzykę, nie ma kompletnie przyjemności ze słuchania, wszystko jest jasne (otwarte w górnych rejestrach bez konkretnego, jakościowego basu takiego jak trzeba wybrzmiewającego w pełni z lekkością i potęgą) albo wokal dostaje się na japę albo męczą wysokie i zabijają bas, który jest słaby lub jest dowalony ten dolny,a wtedy stopa puka jak w jakieś pudełeczko, jak ktoś lubi taką prezentację to jest szczęśliwy.Większość tych Twoich propozycji słuchałem i jak dla mnie co prezentują to szjas w różnych konfiguracjach. Ogólnie jestem ciekawy Twoich spostrzeżeń na temat Dynek bo tyle ile one mają opinii to głowa mała - jedni piszą, że są ciemne, jasne, z basem i bez basu, wokal wychodzi, nie wychodzi... 3mam kciuki, żeby Ci się udało od razu trafić w swój dźwięk i abyś nie wpadł w pętlę wiecznego poszukiwacza
    • No widzisz, sam napisałeś "chyba". Co do X18, kto wie, może kiedyś i je spróbuję. Tak, jak wspomniałem, jak będzie rozczarowanie z Emitami, to najwyżej je odeślę. Pozdrawiam.
    • No nie wiem. Miałem przez chwilę te dynaudio i chyba jednak wolałbym Vele. A jeśli już miałbym wybierać tańsze dynaudio, to za 3 - 3,5 koła można dostać na olx dynaudio excite x18, które moim zdaniem, są ciekawszymi monitorami niż emity. 
    • jestem zadowolony. Bas bardzo sprężysty i precyzyjny, ciepły, dynamiczny. Srodek przejrzysty, naturalny. Góra bardzo zbalansowana, bez kłucia w uszy. Duży zapas mocy, regulacja tonów i totlanie unikalne sterowanie głośności subwoofera ( jeśli podłączony przez RCA ) oraz pasma. Słucham d&b ale również bluesa, rocka, trochę jazzu, popu, muzyki klasycznej Wbudowany DAC całkiem sprawny, analityczny, ale używam wbudowanego w CXNv2 pilot wygląda .... średnio, ale do regulacji głośności używam aplikacji od przedzmacniacza
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...