Skocz do zawartości


  • Ostatnie posty

    • Mam je od wczoraj. Przyjechałem z Bydgoszczy / Audio - Conect / wieczorem. Nie wytrzymałem i podłączyłem , wczoraj się dowiedziałem , że jak na cichy wieczorny odsłuch to grają ok. Dzisiaj katowałem od rana z tranzystorem , a od pół godziny z lampą. Za wcześnie na jakieś wiążące wnioski. Ale już wiem jedno , to że nie da się uzyskać dobrego basu / 16 cm średnio - niskotonowy/ z monitora w 22 m2 to mit  Za QLN-ami stoją paczki z 38 cm. wooferem ,więc mam jak porównać .  
    • możesz do mnie napisać albo dzwonić ale najlepiej po 26 maja bo jestem za granicą: 692 490 990 / chojnacki@soundway.pl Tynk akustyczny jest super. Wszyscy go uwielbiają, bo jest monolityczną powierzchnią i w zasadzie nie widać że tam cokolwiek jest zrobione. Zapał słabnie, jak się okazuje że jego montaż to koszt mniej więcej 900-1200 zł za m2 a trzeba zrobić całą ścianę lub sufit
    • Pisz jaśniej: mamy dawać serduszka czy pucharki?
    • Wiem ,że parametrycznie nie ma szału ale myślałeś może sprawdzić MA gold-y ? Alteci fajnie wyglądają ,ale mogę domniemywać ,że potrzebują więcej powietrza   kiedyś pisałem że nie zmieniam kolumn bo trzeba by pod nie nowe lokum skołować , także coś co da fajną średnicę-górę , a dół wspomóc subem zamkniętym , jakby był jeszcze dirac to mamy gotowca , czego wszystkim na forum życzę  
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...