Skocz do zawartości


  • Ostatnie posty

    • No to ja nie chcę zmniejszać omów  Jeśli ma to grać słabiej.  Często używam kino domowe więc jedno i drugie musi być ok. A ten wzmacniacz c40 jest ok? Os się nie zchajcuje? Będzie grał dobrze głośno itp.?  
    • Sens ma dopiero Cinema 40. 50 jest minimalnie mocniejsza i może skończyć podobnie. C60 jest jedna na OLX uzywana za ~4k. Trzeba będzie dołożyć 6-7k do C40. Za 3-4 spokojnie kupi końcówkę która pociągnie Arie. Minusem jest oczywiście kolejny klocek na półce. Niech sam oceni czy chce kolejny mebel i 2-3 k oszczędności czy idzie w C40. C30 jest absurdalnie drogi.  Pozostaje pytanie @Adrian Król - ty masz tam jakiś zestaw kina czy słuchasz tylko stereo na tym Marantzu?     Odbierz, zmniejsz i sprawdź. Mniej mocy z pewnością przełoży się na dźwięk w przypadku tego samgo urządzenia. Czy to usłyszysz, tego nie wiemy. 
    • No tak widzę, to dodatkowy wzmacniacz i to nie jest takie tanie 🙂 No ale czy gdybym te omy zmniejszył na wzmacniaczu to jak to się będzie miało do dźwięku będzie gorzej grało słabiej itp.?  
    • Nie to miałem na myśli. Chodziło mi o to by kupować to co najlepsze dostępne w danej cenie. Tylko to wymaga większego zaangażowania przy wyborze. Trzeba to wszystko odsłuchać samodzielnie. Dać szansę sprzętom, które słabo rokują na potencjalną odsprzedaż. Szukając wyprzedaży można trafić sprzęt przynajmniej klasę wyżej niż ten który normalnie łapie się w tej cenie.  
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...