Skocz do zawartości

Fan Bluesa & Sonusa

Uczestnik
 • Zawartość

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Fan Bluesa & Sonusa

 1. Pytanie do Barteka . Czy projektując pomieszczenie pod katem akustyki , mając możliwość dopasowania jego proporcji pod katem modów . - należy odnosić się do bazy czyli ścian czy może do ewentualnych stałych ustrojów ( mam na myśli jedną całą ścianę pokrytą wełną mineralną o grubości 20cm pokrytą transparentną tkaniną ) .
 2. Nie o ideał , ale o taki ,,dobrze grający''. Dla przykładu mój Waterfall wygładzenie 1/12
 3. Szanowni Forumowicze - Prośba - Czy jest osoba mogąca zamieścić zrzuty ekranowe wzorcowych pomiarów REW , które posłużyłyby jako punkt odniesienia . Wykonuje pomiary Umikiem , ale z ich interpretacją TRUDNA SPRAWA . POZDRAWIAM i z góry dziękuję za pomoc .
 4. Nie Jestem 100% pewny , czy to jest na temat ? https://audio.com.pl/aktualnosci/sprzet/28191-nagroda-ces-innovation-award-2021-dla-systemu-car-audio-sennheiser-ambeo
 5. Album Artist: Jeff Beck Album: Loud Hailer Jak na Jeffa młody album , ale z każdym rokiem brzmi coraz lepiej .
 6. Prawdą jest ze to czego słuchamy podyktowane jest gustem ale problem pojawia się gdy muzyka którą lubimy jest źle zrealizowana często TRUDNO jest tego słuchać .Bywa że lepiej słucha się gatunków czy wykonawców mniej lubianych lecz dobrze nagranych czy zremasterowanych . ZNALAZŁEM CIEKAWY LINK DO WYSOKO OCENIONYCH REALIZACJI , wybór zapewne jest subiektywny - zawsze to jakaś WSKAZóWKA : http://soundevaluations.blogspot.com/2017/01/top-500-supersonic-list.html Obecnie płyta która słucham często i chętnie to: Jeff Beck - 2016 - Loud Hailer
 7. Oppo jest kompletnym odtwarzaczem , ma wszystkie możliwe opcje odtwarzania .
 8. Ciekawy TEST , ale czy aby legalny (udostępnianie plików audio) . Moim zdaniem (na Moje ucho i na Moim systemie ) : 1 HDCC - Czysty , czytelny z mocnym basem - Jest Dobrze , 2 DVD [24-96] - Niby to samo , ale jakby lekko wytłumiony - Jest Poprawnie , 3 SHM CD - Wokal bardzo ,, szeleszczący '' , Jest Słabo Zbyt Dźwięcznie . Poza tym to świetna ,, piosenka ''.
×
×
 • Utwórz nowe...