Skocz do zawartości

ebola1972

Uczestnik
 • Zawartość

  14
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez ebola1972

 1. poczytaj na winyl.net. masz tam wiele propozycji używanych gramofonów w różnych przedziałach cenowych.
 2. w musiccast ikonka w prawym dolnym rogu. potem wybierz informacja audio i widać jaka jakość muzyki jest. jest zresztą taka sama jak ustawisz w telefonie.
 3. tutaj były opisywane problemy https://forum.audio.com.pl/topic/49983-tidal-nie-działa-help/ U mnie po zmianie ustawień dns na ruterze tidal ruszył na yamaszce i do dziś działa bezproblemowo. ale z tego co pamiętam z logowaniem do tidal nie było problemów, tylko z samym odtwarzaniem były. tak, że nie mam pomysłu.
 4. @dawko napisałeś "Próbuj ę tak od dwóch dni po kilkanaście razy, zarówno z poziomu ustawień aplikacji jak i skrótów." Tych skrótów nie rozumiem. w aplikacji musiccast na telefonie wchodzisz w ustawienia/ustawienia pokoju/serwis strumieniowy ustawienie konta/tidal. tam podajesz login i hasło. rozumiem , że tak robisz.
 5. Knosti to super wynalazek, chociaż czytałem, że myjka analogis też nie jest zła. Załączone uszczelki w miarę dobrze trzymają. W wersji hardkorowej testowałem na kilku zjechanych płytach i po umyciu od razu na wkrętarkę i na małych obrotach na 20 sekund i jest od razu w miarę sucho. Żeby było taniej do mycia woda destylowana, alkohol izopropylowy i fotonal/mirasol. Jedna porcja płynu kosztuje grosze w porównaniu z oryginalnym płynem knosti. Płyty nie elektryzują się po umyciu. No i w nowe okładki.
 6. W splikacji musiccast Ustawienia, pokój audio, ustawienia konta.
 7. Jestem ciekawy czy kolega coś wybrał?. Od kilkunastu lat również posiadam paradigm monitor 3 v3 a obecnie szukam następcy. Obecnie podpięte pod yamaha rn-602.
 8. Ja również dziękuję. Po wklepaniu powyższych dns do routera wszystko działa jak należy.
 9. Nie mam już pomysłu. Kontrola jednej czynnej aplikacji działa poprawnie bo odpalam aplikację na PC, potem na lte w telefonie i na PC jest rozłączane. Na chwilę wyłączyłem firewall na routerze, bez zmian. Odinstalowałem antywirus w telefonie, próbowałem pobrać starszą wersję tidala z jakiegoś badziewnego mirrora. W efekcie włączyła się jakaś reklama 18+ i jakaś Beata chciała koniecznie przesłać swoje nagie zdjęcia :-D
 10. Założyłem żonie konto na tidalu na darmowe 30 dni, podłączyłem nową kartę i dalej tak samo. Na lte działa, po wifi nie chce. Jakaś blokada widocznie jest.
 11. Mój pierwszy wpis na forum więc witam wszystkich. Również od 3 dni mam problem z Tidal Hifi. Po zakupie 2 tygodnie temu amplitunera sieciowego Yamaha R-N602 nie było problemów. Od 3 dni tidal działa tylko po lte na telefonie. W sieci domowej wifi czy po lan tidal działa tylko na komputerze. Na telefonach czy yamaszce nie działa. Przywracałem router do ustawień fabrycznych, yamahe do ustawień fabrycznych, ponownie instalowałem aplikacje tidal na telefonach i nic nie pomaga. Deezer działa bezproblemowo.
×
×
 • Utwórz nowe...