Skocz do zawartości

Stolarz

Uczestnik
 • Zawartość

  1 072
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Katowice

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Czy jest gdzieś dostępny regulamin forum czy jest to temat płynny i wszystko zależy od zdania Moderacji?
 2. Nie licz na to. Brak banów dla dwóch przedstawicieli grupy audiofilskiej jest tego potwierdzeniem. Widać wyzywanie i prowokacje im będą uchodzić na sucho.
 3. Jeśli czegoś nie słyszę ale jest to do wychwycenia testami to zapewne oznacza, że nie mam tak dobrego/czułego słuchu. Jeśli słyszę coś co jest nie do wychwycenia testami to oznacza, że?
 4. @Redakcja AUDIO Po raz kolejny brak odpowiedzi? Za co ja dostałem bana wiem. Pytanie dlaczego nie dostał go @Arekszcz za: "...Te jesteś idiota czy pochodzisz z rodziny patologicznej...".
 5. Nie. A wiesz dlaczego? W imię zasad które @Redakcja AUDIO sama dzisiaj napisała. Głównie chodzi o to co napisałem w poprzednim wpisie.
 6. I za to nie dostał bana @Redakcja AUDIO? Serio?
 7. Dlaczego uciąłeś ten tekst: oczywiście zdając sobie sprawę, że ze względu na cenę, poddałem się czynności strzyżenia baranów 😀 Przecież autor śmiejąc się sam z siebie to napisał.
 8. Nie zrozumiałeś celowo czy audiofile tak mają? Chcesz powiedzieć, że mogę napisać cokolwiek w opisie produktu i bronić się tym, że skoro nie da się tego udowodnić to jest to prawda? Aaaaaaaaaaaaahahahahahhahahahahahahahahahaha.
 9. No to jest oczywiste. Ale nie o to chodzi przecież.
 10. Update: Sub poleciał na serwis gwarancyjny. Cytuję: Urządzenie zostało naprawione. W urządzeniu został naprawiony moduł główny.
 11. No to zapytajmy branży. @Q21 @S4Home Czy przyjmiecie zwrot kabla X który ma w opisie np. - dźwięk okazuje się niezwykle jednorodny, zrównoważony a scena dźwiękowa szeroka. - stanowi połączenie ciepła i muzykalnośc Powód zwrotu: Nie zauważyłem różnic które są podane w opisie. Czyli kable audiofilskie to ściema a producenci wykorzystują brak usystematyzowanych wzorców do pomiarów podawanych przez nich różnić w brzmieniu? :>>> To dlatego nie ma info na czym mierzyli te zmiany? :>>> Czy może stwierdzisz na odwrót. Zmiany są ale producenci nie wypisują tych jakże istotnych informacji bo nie ma usystematyzowanych wzorców do pomiarów?
 12. Zaraz po Tobie i prezentacji Twojego złotego słuchu
×
×
 • Utwórz nowe...