Skocz do zawartości

Stolarz

Uczestnik
 • Zawartość

  113
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Stolarz

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Katowice

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Jeśli już to raczej 2000+2000. Wtedy jest o czym dyskutować.
 2. Dozbieraj ze 2 tysiące i kup nowy zestaw amp + zestaw 5.1.
 3. Ty chcesz za 1000 zestaw 5.0 kupić?
 4. Załóż nowy temat. Podaj najwięcej możliwych informacji (budżet, wielkość pomieszczenia, czy tylko do filmów czy też do muzyki itp.). Branża na bank Ci coś zaproponuje.
 5. Nie śmiej się. Niejedna kobieta by chciała Klipsche jakby były w wystroju salonu miedziane motywy
 6. No niestety. Musisz się szykować do zakupu całego zestawu nowego. Jesteś gotowy?
 7. Zdecydowanie Tym bardziej, że naprawa kosztowałaby niewiele mniej niż teraz ten sprzęt jest warty. Jakie kolumny z tym amplitunerem masz?
 8. W tej chwili zestaw Polk T531 jest w takiej cenie, że raczej ciężko będzie znaleźć coś lepszego w zbliżonej cenie.
 9. Jak ktoś zaczyna z niskiego D to się nie dziw. Mam alergię na arogancję i tego typu podejście do innych ludzi. Co śmieszne do ludzi od których oczekujesz pomocy. Mimo wszystko fajnie, że masz problem rozwiązany.
 10. Z tego co kojarzę to jeden użytkownik tutaj kupił właśnie te Polki i jest bardzo zadowolony. No i jak kino domowe to subwoofer. Musisz też brać pod uwagę. Magnat 302a zapewne będzie najlepszym budżetowo wyborem. Edit: ten użytkownik to @aras1985 Zagadaj do niego odnośnie opinii o zestawie Polk.
 11. Jeśli to ma być kino domowe i ma to grać sensownie to musisz dozbierać więcej kasy. Jedna kolumna frontowa mojego kina domowego kosztuje niewiele mniej niż górna granica Twojego budżetu a nie jest to zestaw z wysokiej półki (chociaż ja jestem bardzo zadowolony). Sam też mam ten sam amplituner. 1000-1500 to budżet na jakieś plastikowe głośniki których raczej nie chcesz.
 12. Chodzi Ci o dwie kolumny frontowe czy zestaw 5.0 lub 5.1? Jeśli to drugie to budżet masz zdecydowanie za mały. W sumie to dobre fronty też może nie starczyć. Jaki metraż pomieszczenia?
 13. Najlepiej jak podeślesz rzut tego pokoju z góry z wymiarami.
 14. Bez przemeblowania tu nie ma po prostu miejsca na podłogowe frontowe. Tym bardziej przy kaloryferze. Witryna w bok a najlepiej zlikwidować. Komoda w lewo. Półka nad tv albo wyżej albo zlikwidować. Tv na ścianę wyżej i pod tv centralny. Jak to nie wchodzi w grę to jakiś zestaw kompaktowy ale ja nawet z takim bym lekkie przemeblowanie zrobił.
 15. Z takim nastawieniem do ewentualnego pomocnika to daleko nie zajedziesz. Ja ogólnie to pewien pomysł mam ale patrząc na ten sarkazm nie jestem pewien czy chcę się tym pomysłem podzielić. Znając życie pewnie znowu w podobnym tonie odpiszesz.
×
×
 • Utwórz nowe...