Skocz do zawartości

prezes83

Uczestnik
 • Zawartość

  50
 • Dołączył

 • Ostatnio

O prezes83

 • Ranga
  (Nie)stały bywalec

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Gliwice

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Na udry zawsze można, z każdym pójść, tylko komu się to opłaca. Jeżeli się uważa to ciężko ślady użytkowania wykazać po 2 tygodniach, szczególnie na kolumnach czy wzmacniaczu. A gdzie są? Lub chociaż 723
 2. Szukaj na forum TopHifi Poznań, może oni pomogą. Jeśli nie to na normalnej zasadzie - 2 tyg. zwrot.
 3. Nie. chodzi mi o przeciwne narożniki, po lewej i prawej stronie głowy
 4. Jeszcze możesz spróbować z podstawkami i postawić kolumny koło łóżka w narożnikach - U mnie sytuacja jest podobna i w takim ustawieniu pasuje najlepiej. Opcją też jest odsunięcie szafy w lewo i dorobienie podstawek. W obu przypadkach na pewno długości kabli będą znaczne i niesymetryczne.
 5. Zbyt zacne No nie posiadam ogromnej kolekcji płyt. Z Raspberry nie miałem do czynienia, ale elektronik ze mnie marny, tym bardziej programista Krok wyżej o wygodzie i łatwości obsługi jak w Chromecast? W sumie z czystej ciekawości porównałbym sobie jakiś streamer rozsądny cenowo streamer vs chromecast + DM100.
 6. Czy masz jakąś propozycję? Sieciowy lub najlepiej CD z funkcjami sieciowymi? Dźwięk mi leży. Ale tak dla porównania pewnie po nowym roku zgłoszę się z tematem
 7. To jeszcze kabelek. Melodika MDSC25, Chord C-screen (nie za mały przekrój? ), Audioquest slip 14/4 czy jeszcze coś innego?
 8. A może by tak kable głośnikowe zmienić Mają koledzy jakieś propozycje w okolicy 100zł/mb ? Przypomnę, Roksan K3+ MA Silver 200, obecnie grają na Audioquest Rocket 11.
 9. Wracam z tematem. Mam, słucham i debut-y chyba mi bardziej pasują, heco brzmią jakby nieco przytłumione. A jakbym chciał coś mniejszego gabarytowo, Np. Indiana Nota 240x, coś z Q Acoustics, Mission?
 10. Słusznie. Tak, w trybie stand by dioda MODE jest zielona, w normalnym i przyciszonym - czerwona. Jeszcze jedna różnica - to u mnie brak oznaczenia 1-0. Widocznie zbyt wielu nie wiedziało jak go włączyć i dzwonili do sklepu, że nie działa
 11. @Dzwiekoszczelny Regulacja na godz. 11? - nieźle, chyba, że to w trybie ściszonym. A dwa - za dobrze wygląda by go w szafce Ikei trzymać
 12. Tylko kiedy była zmiana? Mój został zakupiony w 2019r (daty produkcji nie znam), pilot wygląda identycznie jak poniżej. Natomiast w pożyczonym w tym roku K3, pilot miał inaczej "narysowany", może to był ten moment zmiany stand by.
 13. Wciśnięcie "mode" na obudowie przycisza dźwięk, wciśnięcie i przytrzymanie powoduje przejście w tryb stand by. Na pilocie aby przejść w stand by trzeba dłużej przytrzymać AMP, tak samo można z pilota włączyć wzmacniacz.
×
×
 • Utwórz nowe...