Skocz do zawartości

prezes83

Uczestnik
 • Zawartość

  54
 • Dołączył

 • Ostatnio

O prezes83

 • Ranga
  (Nie)stały bywalec

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Gliwice

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Ależ to proste. CXN kosztuje 5200, pozostałe od 2 do 3 tys.
 2. Obecnie głównym źródłem jest chromecast, razem z TV puszczony przez DM100. Myślę o streamerze jako źródle z możliwością wpięcia TV - tylko dla dźwięku przez wzmacniacz - krok dla poprawy jakości i wygody obsługi. Natomiast opcją też jest streamer z dobrym DACiem (DNP-800e, N6006, Onkyo czy w/w Pioneer - pewnie coś pożyczę w miarę dostępności ) w cenie dużo niższej niż CXN, a TV zostanie na DM100. Chyba w końcu wpadnę kiedyś pozaglądać jak S4home wygląda od kuchni
 3. No tak. Coś w mniejszych pieniądzach? Ewentualnie tv zostanie na DM100, a sam odtwarzacz bym nabył. A takie coś jak Pioneer N-50AE? Leży, chociaż mam wrażenie, że może być nieco lepiej. Może odtwarzacz pomoże, a może coś więcej trzeba. In200 od dawna chodzi mi po głowie, tylko te ceny
 4. Być może dojrzałem, zatem podpytam kolegów o rozsądny cenowo streamer z warunkami koniecznym: - DAC nie gorszy niż CA dac magic 100 - min. jedno wejście optyczne, a najlepiej dwa lub optyk + coaxial oraz drugorzędnymi: - szybki wybór stacji radiowej, z pilota lub przycisku na panelu - wyświetlacz - BT. Zastanawiam się też jakie zmiany przesiadka z K3 na Atoll IN200 Sig i/lub z MA silver 200 na MA silver 300?
 5. Na udry zawsze można, z każdym pójść, tylko komu się to opłaca. Jeżeli się uważa to ciężko ślady użytkowania wykazać po 2 tygodniach, szczególnie na kolumnach czy wzmacniaczu. A gdzie są? Lub chociaż 723
 6. Szukaj na forum TopHifi Poznań, może oni pomogą. Jeśli nie to na normalnej zasadzie - 2 tyg. zwrot.
 7. Nie. chodzi mi o przeciwne narożniki, po lewej i prawej stronie głowy
 8. Jeszcze możesz spróbować z podstawkami i postawić kolumny koło łóżka w narożnikach - U mnie sytuacja jest podobna i w takim ustawieniu pasuje najlepiej. Opcją też jest odsunięcie szafy w lewo i dorobienie podstawek. W obu przypadkach na pewno długości kabli będą znaczne i niesymetryczne.
 9. Zbyt zacne No nie posiadam ogromnej kolekcji płyt. Z Raspberry nie miałem do czynienia, ale elektronik ze mnie marny, tym bardziej programista Krok wyżej o wygodzie i łatwości obsługi jak w Chromecast? W sumie z czystej ciekawości porównałbym sobie jakiś streamer rozsądny cenowo streamer vs chromecast + DM100.
 10. Czy masz jakąś propozycję? Sieciowy lub najlepiej CD z funkcjami sieciowymi? Dźwięk mi leży. Ale tak dla porównania pewnie po nowym roku zgłoszę się z tematem
 11. To jeszcze kabelek. Melodika MDSC25, Chord C-screen (nie za mały przekrój? ), Audioquest slip 14/4 czy jeszcze coś innego?
 12. A może by tak kable głośnikowe zmienić Mają koledzy jakieś propozycje w okolicy 100zł/mb ? Przypomnę, Roksan K3+ MA Silver 200, obecnie grają na Audioquest Rocket 11.
 13. Wracam z tematem. Mam, słucham i debut-y chyba mi bardziej pasują, heco brzmią jakby nieco przytłumione. A jakbym chciał coś mniejszego gabarytowo, Np. Indiana Nota 240x, coś z Q Acoustics, Mission?
×
×
 • Utwórz nowe...