Skocz do zawartości

Ma_ki

Uczestnik
 • Zawartość

  55
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Ma_ki

 • Ranga
  (Nie)stały bywalec

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Polska

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. jeżeli na początku będzie 1 to też mało
 2. Masz rację. Ale chodzi o absurdy. Jeżeli nikt ich nie zdementuje będą uchodziły za prawdę. No i trochę jest to zabawne. Właściwie czy ty (jeżeli nie jesteś daltonistą) odróżniasz kolory tylko u sienie w domu czy też na dworze czy lesie?
 3. Mało. Ja na pewniki mogę postawić każdą kwotę. Ponieważ jeżeli coś jest pewne niczym nie ryzykuję. Np że w najbliższym tygodniu nie zgaśnie słońce.
 4. To tylko auto sugestia. Ile postawisz na to, że odróżnisz kabe przy zamianach?
 5. Można zrobić etapami nie na raz tylko wybrać zestaw docelowy. Wtedy 2 razy się cieszysz.
 6. Najwięcej w torze audio zawsze zmieniają kolumny. Nie spieszysz się więc przetestuj zmianę kolumn. Wysyłkowo lub np bierzesz swoje źródło dźwięku (ewentualnie z YT lub Flac na pendrive ) osłuchujesz się z nagraniem w domu, następnie idziesz do salonu i przesłuchujesz na Nad C368 różne kolumny. Nawet jak test nie będzie miarodajny to jakieś wnioski będą i zaspokoisz ciekawość. Gdybyś zrobił odsłuchy to podziel się wnioskami
 7. Tych kolumn bym nie kupił. Zamiast tego np: Bowers & Wilkins 804 D3; GATO FM-50; DALI RUBICON 8; SONUS FABER VENERE S
 8. Też proszę o przykład Nie przepadam za taką koinstrukcją Czy w dali brakuje wysokich?
 9. Zacznij konfigurować od końca. Tzn podłącz do amplitunera inne urządzenie kablem optycznym i niech zagra. Następnie podłącz do karty i konfiguruj. Czasami z kartą dźwiękową tak jest że w audio działa tylko centralny. W Windows masz trochę testów urządzeń.
 10. Więc jest to sposób w jaki grają kolumny. A przymiotniki ciepły zimny nijak się mają do opisu. Z zimnym kojarzy mi się dźwięk zniekształcony jaki daje efekt do gitary fuzz.
 11. Każde kolumny inaczej grają. I nie wierzę że Denon DRA-800H z każdymi innymi zagra lepiej
 12. @Marek Muszyński To znaczy że wzmacniacz już masz?
 13. Najbardziej jak niechcący zewrzesz.
 14. I doskonałych i wyjątkowych kabli stosowanych wewnątrz 🤪
×
×
 • Utwórz nowe...