Skocz do zawartości

Marek Muszyński

Uczestnik
 • Zawartość

  67
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Marek Muszyński

 1. Szkoda, że nie miały, a i tak je kupiłem po Krafta recenzji
 2. Brakuje Bowers & Wilkins 706 S2, które Kraft również testował.
 3. Problem sam się rozwiązał, ponieważ słuchawki Sony WH-1000XM3B wróciły do sprzedawcy. Dziwna sprawa z NADem 368 nie "gadały", a ze smartfonem i tabletem nie było problemu. Kupiłem na próbę kanałowe chińskie i z NADem pracują znakomicie.
 4. Od dwóch dni posiadam słuchawki bluethoot. Niestety nie mogę ich sparować, aby uzyskać połączenie z NADem. Niby wszystko proste...a tu zonk. Oczywiście w menu urządzenia ustawiam "Source" i pomimo tego nie działa.
 5. Jak tu już jestem...zapytam. Do których wejść głośnikowych najlepiej podłączyć kable ? Górnych, dolnych czy może po przekątnej ?
 6. Wy tu żartujcie, a ja tymczasem siadam w fotelu aby rozkoszować się uzyskanym za darmochę "Hi-Endowym" dźwiękiem
 7. Jako, że lata swoje już mam, to niezbyt wierzę w w te wszystkie wynalazki audio /ucho nie te/. Gdzieś na forum pisałem o braku dla mnie różnicy w kablach głośnikowych, których trzy pary testowałem jednocześnie. Po przeczytaniu wyrywkowo tego tematu, wyszperałem w garażu uszczelkę samoprzylepną do drzwi. Wyciąłem dwu centymetrowe paski i nakleiłem po cztery na spody monitorów i wzmacniacza. To co usłyszałem po tym zabiegu, postawiło mi włosy na głowie, jakość dźwięku zmieniła się niesamowicie, oczywiście na korzyść. Ustawienie kolumn i wzmacniacza u mnie są wyjątkowo niekorzystne, ponieważ jedna z kolumn stoi na komodzie obok wzmacniacza, natomiast druga na innej komodzie. To działa Panowie !!!!
 8. Może jak ten najdroższy się wygrzeje, to dopiero pokaże swoją moc.
 9. Miałem jednocześnie wypożyczone 3 kable. Tellurium Q Black II, Tellurium Ultra Blue i Chord Clearway. Żadnej różnicy nie słyszałem. Powody mogą być dwojakie. Albo jestem głuchy jak przysłowiowy pień, co oczywiście nie można wykluczyć, lub mój zestaw /Nad C368 i B&W706S2/ jest kabloidiotoodporny. Aby nie mieć w przyszłości rozterek kablowych, wybrałem te najdroższe, oczywiście zdając sobie sprawę, że poddałem się czynności strzyżenia baranów /cena/ 😀
 10. Miałem jednocześnie wypożyczone 3 kable. Tellurium Q Black II, Tellurium Ultra Blue i Chord Clearway. Żadnej różnicy nie słyszałem. Powody mogą być dwojakie. Albo jestem głuchy jak przysłowiowy pień, co oczywiście nie można wykluczyć, lub mój zestaw /Nad C368 i B&W706S2/ jest kabloodporny. Aby nie mieć w przyszłości rozterek kablowych, wybrałem te najdroższe, oczywiście zdając sobie sprawę, że poddałem się czynności strzyżenia baranów
 11. O ile w przypadku posiadania dwóch par kabli głośnikowych, różnicę można wychwycić, ponieważ C368 posiada wyjścia A i B, które można przełączać pilotem. Natomiast aby stwierdzić różnicę kabla zasilającego, trzeba być Mozartem lub Bogusiem :). Oczywiście nie neguję, że czułe ucho te różnice wychwyci.
 12. To co piszesz o Bowersach 706S2...miód na moje uszy
 13. Ja to mam blisko do Bogusia, ze Słupska 90 km. W razie czego mogę podrzucić jakieś zamówienie, oczywiście za darmochę
 14. Pozazdrościć takich jedwabnych uszów. Moje drewniane, nie rozróżniają nawet kabli głośnikowych. Będę musiał wprosić się do Bogusia na odsłuch, będąc z wizytą u córki w Redzie.
 15. Jeśli musicie przekonwertować pliki z formatu DSD na WAV lub FLAC, jakim softem to robicie ? TASCAM działa dobrze, ale ma jedna wadę, można konwertować tylko jeden plik. Mając kilka albumów, trzeba się mocno "napracować" 🙂 . Cytuj
 16. Ja myślę, że część forumowiczów bierze pod uwagę opinię testującego / Bogusia/, i w przypadku zwrotu, już nie kupi tego produktu, sądząc, że kabel jest bardzo przeciętny.
 17. No nie, u płci piękniejszej zdecydowanie niewskazane
 18. Przeczytałem cały wątek "Nowy wzmacniacz" z wielką przyjemnością. Nie widzę nigdzie testu Bogusia dotyczącego "magicznych wąsów", po 666 zł za sztukę. Może to jest słuszny kierunek w poszukiwaniu lepszego brzmienia
 19. Z tymi zmianami to zupełna racja. Posiadam pierwszy w życiu lepszy wzmak i głośniki, i już ciągnie do zmian, a ma tylko 5 tygodni
 20. Ja kupiłem w ciemno B&W706S2 /sugerując się testem kol. Krafta/ i jestem very happy, a nawet więcej :).
 21. Faktycznie..dobra rada, tsza na pewien czas dać se siana :).
 22. Z jakim lepiej zagrają, aby nie był trzy razy droższy od obecnego ? Poproszę o propozycje.
 23. Pragnę poinformować, że do wymienionych kolumn jest Nad C368 i moduł streamingowy. Niby wszystko o.k ale diabełek kusi, aby gonić królika :). Jak sądzicie, który element jest słabszy, B&W czy Nad ?
 24. Byłem, byłem w Sopocie i wyjechałem z 706S2 i NADem C368. Nie wiem czy to dobre zestawienie, nie jestem audiofilem, ale mi ta "parka" odpowiada.
×
×
 • Utwórz nowe...