Skocz do zawartości

lolekdrugi

Uczestnik
 • Zawartość

  293
 • Dołączył

 • Ostatnio

O lolekdrugi

 • Ranga
  Sympatyk

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Śląsk

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. tak owszem, bo 4mm2 to przesada. Nawet można by się spierać czy 2.5mm2 ma sens. nie ma różnicy. jakiej różnicy, wytłumacz mi proszę skąd ona się ma tam wziąć?
 2. @no_i_fajnie rozumiem, czyli bez potrzeby kabel 4mm2 który nie ma żadnego uzasadnienia, zwłaszcza w tak małym pomieszczeniu.
 3. żeby zasilić kuchenkę indukcyjną 10kW spokojnie. 2.5mm2 wystarczy.
 4. jak jest zrobiony jak w Onkyo to po gwarancji sobie dasz na tył. W Onkyo to jest po prostu przedłużka do złącza na płycie głównej, wystarczy wsadzić przedłużkę i gniazdo sobie wyciągnąć, bez lutowania tylko wpinasz.
 5. Jak srebrny to i ja bym się skusił pewnie chociaż szkoda, że to Onkyo.
 6. @Why_Duck raczej na pewno tylko to, w jakim kolorze?
 7. Umieść TV na tej ścianie na przeciwko kanapy a obok schodów. Powinno rozwiązać problem.
 8. wrzuć w sufit głośniki od atmosa.
 9. Owszem, to jest najbardziej oczywista zależność ale w przypadku głośników nawet przewód 1.5mm2 wystarcza jeżeli chodzi o wydajność prądową. Natomiast inna sprawa to oporność.
 10. kable mają swój opór jak chcesz być super dokładny i zaoszczędzić to w sieci znajdziesz informacje jak sobie to policzyć. Możliwe, że w Twoim przypadku wystarczy 1.5mm2. Pytanie czy Ci się chce liczyć.
 11. idziesz do hurtowni elektrycznej i prosisz przewód 2.5mm2 miedź ofc głośnikowy. Może by wystarczył 1.5mm2 albo 2.0mm2 ale to trzeba policzyć a do tego potrzeba danych takich jak impedancja głośników oraz dokładna odległość pomiędzy wzmacniaczem a każdym z głośników. Nie słuchaj ludzi którzy Ci proponują jakieś markowe kable, to nie ma żadnego znaczenia. Ma być czysta miedź OFC.
 12. jeżeli nie widziałeś dodatków to je również zobacz, wtedy ten film staje się jeszcze bardziej kosmiczny gdy widzi jak go kręcili. Trochę przesadziłeś, on ma tylko +/-30m2 jak sam napisał.
 13. 🤣 ciekawe ile Netflix posmarował za reklamę.
 14. Dunkierka nie występuje w wersji Atmos, reżyserem jest Nolan a on z jakiegoś powodu w swoich filmach maksymalnie co wykorzystuje to DTS-HD MA. Tak samo jak najnowszy jego film Tenet - notabene polecam - również nie jest w Atmosie.
×
×
 • Utwórz nowe...