Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 1 month later...
Napisano (edytowany)

Tak, jeszcze nie kupiłem niczego.. A co sądzicie o Loxjie A40 lub Arylic H50? Warte? Nie będzie to zbyt duże ograniczenie dla kolumn? 

Edytowano przez trasek
Napisano

Jeśli masz te same kolumny no to trochę będzie ale model A40 jest całkiem ok. 

Idxie na tym posłuchac całkiem przyjemnie muzyki. Z Tanich nowych jeszcze SMSL. 

A jako wieksza alternatywa to Cambridge AXR 100. On je prawidłowo fajnie napędzi. 

 

  • 3 weeks later...
Napisano (edytowany)

Dzisiaj dotarło, póki co średnie wrażenia.

Okazało się, że nie ma HDMI CEC (nie włącza się/wyłącza z TV), dla mnie to nie problem ale dla nierozgarniętej żony, która włącza TV to może być problematyczne.

Porównuje dźwięk do Denona PMA-720AE i powiem szczerze, że denon gra wydaje mi się, że lepiej. Tutaj dźwięk jest przytłumiony nieco, ale jeszcze nie próbowałem equalizera.. Będę testował to dalej. Denon dawał fajny bass, fajną przestrzeń dźwięku, był czysty.. Tutaj nie ma tego fajnego efektu, dźwięk nieco przytłumiony, bas mało wyczuwalny. 

Najbardziej boli mnie brak HDMI CEC, trochę chyba zaczynam żałować, że nie wybrałem tańszego WIIM AMP ULTRA + zewnętrzny wzmacniacz do gramofonu.

Oczywiście dam jeszcze mu szanse, jak będzie więcej czasu posiedzę przy ustawieniach equalizera.


P.S. chińczyka czyli Loxije A40 odrzuciłem ze względu na brak CEC, okazuje się, że tu też nie ma, a nigdzie o tym informacji nie znalazłem.

Edytowano przez trasek

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...